Textová PPC reklama

Textová PPC reklama vás dostane na přední příčky ve vyhledávačích. Oceníte na ní přesnou cílitelnost, dobrou měřitelnost a možnost rychle měnit reklamní sdělení.

Jak vám naše PA agentura pomůže s textovou PPC reklamou

Proč byste měli textovou PPC reklamu využít

Především proto, že PPC v reklamní síti je skvělý nástroj, s jehož pomocí ve vhodnou chvíli zasáhnete do nákupního rozhodování.

Uživatel vidí vaši reklamu ve chvíli, kdy je připraven nakoupit. Zbývá jen přesvědčit ho, že právě nákup u vás je tou pravou volbou. A přesně to udělá textová PPC reklama.

Využití internetových informačních zdrojů v přednákupním rozhodování

Pro koho je PPC reklama vhodná

Výhody PPC reklamy ve vyhledávání oceníte na vysoce konkurenčních trzích. Právě díky ní se totiž dostanete ve výsledcích vyhledávání výš než vaše konkurence. Jaká z toho plyne výhoda? Například získáte lepší startovní pozici pro získání zákazníka.

Výkonová reklama obecně je trefou do černého i ve chvíli, kdy máte omezený rozpočet na marketingovou komunikaci. Sami si určíte, kolik jste schopní a ochotní do kampaně investovat.

O PPC ve vyhledávačích přemýšlejte i v případě, že se chcete vyhnout investici do optimalizace webu pro vyhledávače. Vliv textové PPC reklamy na úspěch webu bývá často porovnáván s vlivem, jaký má právě SEO.

Jaká bude výše vaší investice

Cena za měsíční správu PPC kampaně se pohybuje nejčastěji v rozmezí 5000 až 17 000 Kč. Stojí za to připomenout si velkou výhodu výkonové reklamy - sami si zvolíte, kolik do ní investujete, a to na korunu přesně.

Cenu výrazně ovlivňuje rozsah produktového portfolia, navíc si můžete vybrat z několika variant odměňování. Nejlépe proto uděláte, když se nám ozvete pomocí formuláře níže. Vše s vámi probereme, navrhneme vám ideální výši investice a nastíníme vám, jak bude vypadat naše spolupráce. Vy se pak v klidu rozhodnete, zda si pro PPC vybrat právě nás.

Levná vs. profesionální PPC kampaň

Levná vs. profesionální PPC kampaň

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem