Integrace sociálních sítí do webu

Propojení sociálních sítí s webem vám zajistí dlouhodobý růst fanoušků na Facebooku a followerů na Twitteru. Pomůžeme vám implementovat všechny důležité pluginy, abyste sociální média využívali opravdu efektivně.

Jak vám s integrací pomůžeme

Jaké sociální pluginy vám pomůžeme implementovat

  • Sociální plugin pro Facebook - Box s fanouškyKomentáře. Box s komentáři a LIKE tlačítko umožňují návštěvníkům webu komentovat jeho obsah. Výhodou oproti standardním komentářům je to, že jakákoli aktivita, kterou návštěvník stránek provede, je vidět na Facebooku.
  • Box s fanoušky. Pokud máte na Facebooku stránku, je dobré na webu zobrazit box se seznamem fanoušků. Ve chvíli, kdy je návštěvník přihlášen i na Facebooku, uvidí v tomto boxu také přátele, kteří jsou fanoušky stránky. Získat další fanoušky je tak snazší.
  • FSociální plugin pro Facebook - Komentářeacebook LIKE tlačítko neboli LIKE button. Nejčastěji nachází svou funkci u novinek, příspěvků nebo produktů. Stejně jako v případě komentářů se kliknutí na něj promítne na Facebook.Sociální plugin pro Facebook - Like tlačítko
  • Like box. Rozšířená varianta boxu s fanoušky. Kromě seznamu fanoušků zobrazuje i novinky ze zdi stránky a tlačítko LIKE.
  • Live box. Slouží ke komentování živého přenosu událostí, jako jsou koncerty, proslovy, webcasty, webináře a podobně. Na webu je pak zobrazen jako box s komentáři.
  • Doporučení. Taktéž se jedná o box, který uživatelům doporučuje obsah webu. Činí tak na základě toho, co se líbilo vašim přátelům a ostatním uživatelům Facebooku.
  • Single sign-on. Umožňuje odstranit registrační proces pro váš web tím, že nabízí přihlášení pomocí Facebook účtu.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem