Náš tým

Tak tady nás máte. Tito lidé budou pracovat na vašich kampaních, tvořit vaše weby, bavit vaše fanoušky na Facebooku a celkově se starat o váš internetový marketing.

Sandra Gligić
Sandra Gligić
general manager

Sunní tým vedu už nějakou dobu a když se rozhlédnu kolem sebe, zdá se, že jsou všichni šťastní, což mi dělá velkou radost. Povinností mám až nad hlavu, ale nic se nesmí přehánět. Proto si vždycky ráda na svoje lidi udělám čas a pomůžu jim udržet týmového ducha a přátelskou atmosféru, kterou v Sunu máme. Když nejsem v práci, pravděpodobně někde fotím, asi někde za hranicemi, možná při ochutnávání místních specialit.

 
Petr Vápeník
Petr Vápeník
managing partner

Vápno. Jinak mi už v Sunu asi nikdo neřekne. Tahle přezdívka se mě drží přesto, že jsem Sunní rodinu na 4 roky opustil a znovu se vrátil. Tím jsem navíc porušil pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. I když v tomto případě v řece uplynulo hodně vody a jde tak o úplně jinou řeku, než co pamatuji. Rád si posedím s přáteli u něčeho dobrého k jídlu a pití. Hlavu si od starostí nejraději vyprázdním sportem, četbou pěkné knížky anebo trochu pracovně tvorbou webu pro někoho z přátel. Volný čas trávím nejraději s rodinou na chalupě v jižních Čechách.

 
Ondřej Hnát
Ondřej Hnát
R&D manager

Nejprve jsem v Sunu byl, pak jsem tak nějak nebyl a teď jsem zase zpět. PPC a obecně online marketing byla láska na první kliknutí a také jsem zjistil, že v Sunu ta práce opravdu má a dává smysl. S mým vrozeným OCDčkem asi nikoho nepřekvapí, že jsem celkem puntičkář – prostě žiju heslem „Když už něco děláš, dělej to pořádně!“. Ve volných chvílích rád jezdím na kole, věnuji se pěší turistice, učím se na akordeon a také hraju krojovaný airsoft. Howgh.

 
Kristýna Holíková
Kristýna Holíková
business team leader

Odjakživa jsem měla ráda lidi a oni (snad!) měli rádi mě. Mé druhé já ale mělo také velmi rádo jasnou vypovídající hodnotu čísel a práci s nimi za počítačem. Online marketing byla tedy jasná volba. Nejvíc mě na práci pro Sun motivuje tým spokojených lidí, který chce spolu se mnou věci budovat a posouvat dál. Když nepracuji, dělám jógu, zpívám, nebo mě můžete potkat po Praze na mém elektrokole.

 
Dan Černohouz
Daniel Černohouz
project manager

Na své práci v Sunu mám rád každodenní přísun adrenalinu a dobrodružství. Těší mě práce s lidmi se zajímavými příběhy, a proto nezřídka popadnu foťák a pomáhám jim je snímky vyprávět. Fascinují mě možnosti, které přináší internet a jako exbarista londýnských kaváren jsem milovníkem kávy, knih a dobré hudby. Současně jsem studentem ekonomické fakulty na ČZU a ve volném čase se věnuji svým nejbližším a vyhledávám outdoorové aktivity.

 
Michael Koch
Michael Koch
project manager

"Nebojím se, že padnu, bojím se, že nevstanu znovu." Jsem tahoun a rád dělám těžké věci. Nejen díky čtyřem sourozencům jsem zvyklý od mládí na živé prostředí, bez kterého si život nedokážu představit. Baví mě vychytané aplikace, sledování dění v politice, hraju na klavír, jsem věřící, miluju moderování a Kačku. Rád vařím, jím a taky podle toho vypadám. Ve volném čase organizuju akce pro mládež, takže dělám project managera i v soukromí. Zbožňuju schůzky nad dobrou kávou, úsměv a Prahu. Mimo to se taky snažím studovat Mediální studia na FSV UK.

 
Tomáš Mocek
Tomáš Mocek
project manager

V Sunu se starám o klienty z různých segmentů trhu a kromě naplňování jejich cílů se snažím hledat cesty, kterými se mohou dále rozvíjet. Nejlepším zdrojem inspirace jsou pro mě příběhy zajímavých a úspěšných osobností. Mimo práci už 15 let vesluji, což je sport, který mě nabíjí jak po fyzické, tak psychické stránce a naučil mě hlavně cílevědomosti. Volný čas si nejraději užívám s přáteli u dobrého jídla nebo kávy, nebo se sám odreaguji u seriálu či filmu.

 
Martin Komárek
Martin Komárek
project manager

Ve světě reklamy a PR se pohybuji od roku 2013. Nad marketingem se snažím přemýšlet vždy komplexně a v kontextu více faktorů. Nejvíce se vyžívám v procesu vytváření kampaně od prvního nápadu, přes tvorbu kreativy a strategie, až po samotnou realizaci a analytiku. Mentálně jsem uvízl mezi kreativcem a puntičkářem, proto byla pro mě práce projekťáka jasná volba. Mezi moje záliby patří rodina, sport, zvířata, cestování, kamarádi a hudba. Jsem nadšeným sběratelem zážitků. Miluju dobré jídlo a život. P.S. Nejlepší filmy, móda a hudba vznikaly v „osmdesátkách".

 
Veronika Šimpachová
Veronika Šimpachová
project manager

Do Sunu jsem přišla posílit a zjemnit pánské projektové oddělení. Nyní se starám nejen o dosažení cílů našich klientů, ale také o jejich celkovou spokojenost s naší prací. Ve volném čase si čistím hlavu ve fitku na kruháči nebo se ráda proběhnu v přírodě. Neustále se směji a ráda se obklopuji přáteli u dobrého jídla, vína či dobré kávy.

 
Kristýna Vitvarová
Kristýna Vitvarová
project manager

Intuice mě zavála, až do Sunu. Prostě mám čuch na dobrý věci. Jsem tu nováčkem od srpna 2018, ale vypadá to, že už patřím do té starší linie. Je pravda, že něco za sebou už mám, a to poměrně v pestrém spektru od práce v produkcích eventových agentur, architektonickém studiu, ve vývojářské společnosti i na klientské straně. Nejsem fluktuant ani nejsem stará!  Jsem detailista, když mi o něco jde! Proto se nejdříve chvíli rozkoukávám – nasávám lidi, prostředí, procesy a pak to začnu sekat jak Baťa cvičky - kvalitně, efektivně a s láskou. K životu potřebuji společnost, zábavnou společnost, sranda v životě je důležitý faktor ke štěstí. Mám ráda přírodu, vyrůstala jsem na severu v Jablonci nad Nisou a holky z Jablonce jsou vždycky fajn!  Sportuji od malička – kolo, plavání, snowboard a dlouho mě provázel v dospívání scénický tanec a balet. Tíhnu ke kreativním záležitostem už z toho důvodu, že mám vystudovanou Umělecko-průmyslovou školu sklářskou v Železném Brodě. Poté se moje studia ubírala směrem k marketingu a roztáčelo se kolo získávání praxe v online marketingu. Jsem tu, aby naši klienti měli tu nejlepší péči, vše šlo jako po másle a všichni byli spokojení. Jo a miluju asijskou kuchyni a severský detektivky a zvířata

 
Kateřina Jeníková
Kateřina Jeníková
event manager

V Sunu mě potkáte kdykoli, když půjde o nějaké setkání, ať už to bude setkání s klienty, setkání sunních lidí a někdy i blízká setkání třetího druhu. Na starosti mám totiž všechny workshopy, prezentace, školení, party a teambuildingy. Jinak se posledních 10 let trmácím po střední Evropě, abych lidi bavila jako sólová zpěvačka a tak vím, že dělat zábavu není vždy lehké. Na světě ale není nic, co bych milovala víc, než potkávat a poznávat lidi a sdílet s nimi svou lásku k životu ve všech podobách, takže pro mě je má práce perfektní. Ideální relax pak nacházím v přírodě s dobrým jídlem a pitím.

 
Matěj Velička
Matěj Velička
SEO team leader

Mé motto zní: Život je hledání. Do Prahy jsem přišel ze severní Moravy. Internet mě nadchl již od mládí, kdy mě fascinovalo, jak snadné může být propojení s celým světem. Dnes to už bere člověk jako samozřejmost. Vyhledávačům se věnuji sedmým rokem. Baví mě plavání, zvlášť šnorchlování u moře, cyklistika a stolní fotbálek. Rád cestuji a poznávám zajímavá místa.

 
Richard Klačko
Richard Klačko
SEO specialist

Jednoho dne jsem si tak řekl, "a kam teď?". Jako první mě napadla krásná Praha. Hned mě okouzlila krása tohoto města, skvělé pivo a výborné jídlo. No, a tak jsem se ze dne na den přestěhoval ze Slovenska do Prahy. Avšak přece jen mi tu něco chybí.... Slunce, moře a písek, to já opravdu můžu! Jelikož jsem studoval e-commerce, online marketing byla pro mě jasná volba. A to je přesně to, co jsem našel v Sunu! Jak SEO specialista se v práci opravdu nenudím a vždy se setkávám s novými věcmi, co dělá mou práci dynamickou a neustále mě posouvá vpřed.

 
Nikol Fialová
Nikol Fialová
SEO specialist & content strategist

Slova mě bavila a fascinovala vždycky. Už na základní škole jsem si nejvíc užívala slohovky a přestávky nejradši trávila hraním "země, město". V dospělosti se pak přidala další velká vášeň – čtení. V SEO oddělení jsem slovy obklopena celý den, ať už třeba zpracovávám analýzu klíčových slov, vymýšlím obsah na web nebo témata PR článků. Baví mě, jakou mají slova sílu - tři slova mohou být malý krok pro SEO specialistu, ale velký krok pro klientův web. Líbí se mi, že moje práce je mix kreativy a analytiky a díky pestrosti klientů rozhodně nehrozí stereotyp. Po práci nejraději relaxuji u zapnuté trouby s rukama od mouky, nebo u kafe s nohama nahoře a kočkou na klíně.

 
Lucie Šedivá
Lucie Šedivá
junior SEO specialist & content strategist

Sun pro mě byla láska na první pohovor, a tak jsem tady, abych posílila SEO oddělení. V Sunu plánuji a realizuji obsahové strategie pro naše klienty. V praxi to znamená vymýšlet PR články a nový obsah na web našich klientů. Baví mě objevovat zajímavá témata i v oborech, které na první pohled úplně zajímavě působit nemusí. K tomu se navíc učím super skvělé technické SEO vychytávky od mých zkušenějších kolegů. Ráda zkoumám, co lidé na internetu hledají. Tahle má zvědavost přivádí na weby klientů více lidí. A ti lidé na webech nachází odpovědi na své otázky. To je ideální scénář. Ráda objevuji i mimo práci. Ať už to jsou různé kouty světa a lidé v nich, nebo příběhy v knihách.

 
Honza Čapek
Honza Čapek
social media team leader

Mám rád, když všechno funguje, jak má. Ideálně optimálně. Takže nejlíp. Vystudoval jsem ekonomiku se zaměřením na marketing a v Sunu se už více než dva roky starám o sociální sítě našich klientů. Vyzkoušel jsem si práci pro menší i větší klienty, a tak dokážu vycucat i z malého rozpočtu maximum stejně dobře, jako nastavit reklamní podporu pro rozsáhlejší kampaně. Na onlajnu mě baví hlavně ten neustálý posun a novinky, každou chvilku se můžu naučit něco nového a vyzkoušet to v praxi. Mám rád srandu, ať už s přáteli na večeři, při sportu nebo u filmu. A v práci vlastně taky.

 
Iveta Oršulíková
Iveta Oršulíková
associate social media team leader

Prošla jsem si v Sunu tvorbou komplexních strategií pro klienty, ale kreativně se vyřádit mi jde prostě nejlíp v "sockách". Proto teď vymýšlím strategie jen v této oblasti a místo klientů se starám především o ostatní kolegy v oddělení. Ať jde o zorganizování společného pikniku nebo pomoc při řešení složité situace u klienta. Kromě toho organizuju v Sunu brainstormingy a posílám nápady, kde je zrovna potřeba. Po práci ráda navštívím nějakou výstavu, schovám se s knížkou na lavičce v petřínských zahradách nebo obdivuju svého obřího mainského mývalího kocoura.

 
Tomáš Cibor
Tomáš Cibor
senior social media specialist

V Sunu nový přírůstek Tomáš, mimo Sun kytarista Cibi. Rád se zabývám detaily, a to ať se jedná o grafiku a textace jednotlivých příspěvků nebo o návrh a držení se komplexní komunikační strategie našich klientů na sociálních sítích. Facebook jsem si založil, abych mohl zviditelnit svoji první kapelu, no a dnes si v „social media CVčku" hýčkám klienty s miliardovými obraty. Ač dělám v online agentuře, mám bohaté zkušenosti s event managementem a PR, což se (světe nediv se) opravdu hodí. Mimo kancelář mě potkáte na koncertech klasické hudby i na hardcorových festivalech, nebo mě zastihnout jednoduše nemůžete, protože zase do čtyř do rána skládám novou písničku...

 
Katka Brožová
Katka Brožová
social media specialist & photographer

Jsem kreativní pragmatik s vášní pro marketing a korektnost snesu pouze v gramatice. V Sunu jsem benjamín social teamu, kde si libuji ve vytváření publikačních plánů. Studovala jsem fotografii a marketing, ale v hledáčku mám i politiku, design a média. Miluji černý humor, ale myslím v barvách. Vždy počítám s nejhorším a sním o nejlepším a největší radost mám z dělání radosti ostatním. V práci se nejraději mazlím s kreativou, která Vaše poselství tlumočí do jazyka cílové skupiny.

 
Dominika Lukášová
Dominika Lukášová
social media specialist

Do Sunu jsem nastoupila koncem roku 2016 na pozici specialisty na sociální sítě. Specialista jsem v tý době byla leda tak na ty svý - už pár let totiž vedu poměrně úspěšný lifestylový blog Dom by Dom. V Sunu jsem si ale neskutečně rozšířila obzory a není měsíc, kdy bych se nenaučila něco nového, což je jedna z věcí, která mě tady fakt baví. Kromě tvorby obsahu na sociální sítě svých klientů (vypíchnout musím hlavně milovaný Medovník!) mám na starosti spolupráci s influencery, o čemž občas přednáším i klientům v rámci workshopů, jelikož se jedná o téma mně nejbližší. Mimo Sunu mě nejčastěji potkáte s kafem v jedný ruce a mobilem v druhý. Jsem závislá na kofeinu i Instagramu a kromě toho taky na sportovních aktivitách a zdravým jídle. Nepohrdnu ale ani sklenkou Aperolu a protančenou nocí v centru Prahy. Řídím se heslem, že balanc je klíč ke šťastnýmu životu.

 
Žaneta Richterová
Žaneta Richterová
social media specialist & copywriter

Chci vytvářet klientský obsah zábavný a na míru jeho poslání a produktům. Jako copywriter, to píšu jazykem cílové skupiny i klienta. Baví mě psát články o nejrůznějších tématech a vždy se snažím o tématu zjistit co nejvíce informací. Nejspíš jsem dost snadný reklamní cíl, protože v současné době uvažuji nad výměnou kotle (články pro Viessmann) a v lékárně vybírám ty nejkvalitnější opalovací krémy (článek pro Alphega lékárnu). Po práci si ráda zajdu do galerie. Bližší je mi současné umění. Ale vím, že stavět se má na pevných základech a tak jsem prošla kurzem Dějin umění. Díky tomu už dokážu ocenit i nějaké ty krajinky.

 
Tomáš Krejčík
Tomáš Krejčík
designer

Dávám skvělým nápadům mých kreativních kolegů konkrétní grafickou podobu. Je to trošku klišé, ale grafika mě nejen živí, ale hlavně mě baví. Práci mi nejvíce zpříjemní dobrá káva. A když náhodou nesedím před počítačem, většinou sedím na kole a zdolávám kopce nebo běhám se psem po lese. (Nějak se ty prosezené hodiny musí vyvážit.) 

 
Lukáš Jirát
Lukáš Jirát
PA team leader

Do Sunu jsem přišel s cílem posunout na vyšší, případně až tu nejvyšší úroveň to, co dělám již 6 let. Tedy PPC kampaně a vše okolo nich. Na tom všem mě nejvíc přitahuje množství možností a jejich testování, které přibývají ne každý den, ale v podstatě každou hodinu. Jinak se snažím věnovat skoro všem myslitelným sportům od badmintonu, tenisu, fotbalu, běhu, k lyžování, jízdě na kole, u kterých si myslím, že mi všechny jdou báječně. Ostatní si to asi nemyslí. Zároveň organizuji každou chvíli turnaje, nerad prohrávám, což se vlastně skoro nikdy neděje. Motto je jasné: Uhneš klíči, uhneš míči.

 
Petra Matulová
Petra Matulová
associate PA team leader

V PPC světě se pohybuji od roku 2009 a dodnes mě fascinuje rychlost, kterou se vyvíjí a možnosti, které inzerentům nabízí. Baví mě být součástí propagace, která funguje a značně mění pohled na marketing obecně. Miluji organizování, plánování, vymýšlení nových postupů tak, aby věci fungovaly ještě lépe. Nejvíc je pro mě rodina v čele s mými dvěma dětmi, se kterými trávím co možná nejvíc času. Když neladím kampaně a nestavím lego, tak plavu, čtu psycho-knížky, případně cestuji do mé rodné domoviny – na Slovensko.

 
Pavla Korenčíková
Pavla Korenčíková
social ads expert

V Sunu dělám již od roku 2013 a od té doby jsem se vypracovala z čerstvé absolventky ČZU na pozici senior PA specialist. Každý den usilovně pracuji na svých kampaních, aby dosáhly maximálních výsledků. Spravuji tak kampaně pro významné klienty jako Profizoo, Vitana, Rio Mare. Mým zaměřením jsou Facebook Ads, kde se snažím neustále zdokonalovat a své zkušenosti dále předávat jak v rámci našeho týmu a klientů, tak i prostřednictvím přednášek a workshopů na studenty VŠ. Fascinuje mě příroda a zvířata. Miluju cestování, zejména mě okouzlila Kalifornie, kde jsem doufám nebyla naposledy :-)

 
Jirka Pokorný
Jirka Pokorný
branding & display ads expert

V Sunu se snažím rozvíjet oblast displejové reklamy, zejména té programatické, tak abych svým klientům dokázali nabízet vždy nejnovější možnosti a hlavně co nejefektivnější kampaně. Vedle toho vytvářím reklamní strategie, analýzy klientských kampaní a také školení ať pro kolegy, nebo naše klienty a další zájemce o programatickou displejovou reklamu.

 
Lucka Suchopárová
Lucka Suchopárová
senior PA specialist

Do Sunu jsem nastoupila v březnu 2015 na pozici Office managera, která se stala startovním bodem pro můj zájem o online marketing. Začala jsem prostudovávat knížky a články, které jsou v Sunu v hojném počtu k dispozici a když přišel čas stáží pro studenty v PA oddělení, tak jsem požádala o zařazení mezi ně. Nyní již zdatně převádím teorii do praxe. Mám za sebou několik velkých brandových kampaní, neustále se snažím zlepšovat výkon kampaní u stávajících klientů a nastavuji nové kampaně pro úspěšný start v online prostředí. Jsem takový běžec na dlouhou trať, který neopouští přátele, ani věci, co má rád. Jedním z příkladů může být tanec, kterému se věnuji od dětství a jako tanečník, lektor a choreograf mu dávám svůj volný čas.

 
Honza Veselý
Jan Veselý
senior PA specialist

Rád dělám věci, co dávají smysl a mají přidanou hodnotu. Proto mě baví online marketing, kde je všechno měřitelné a kde ihned vidím, jaký efekt to přináší. Vyznám se ve výkonnostní reklamě na sociálních médiích. Mám za sebou stovky úspěšných kampaní na Facebooku,Twitteru a Linkedinu, na českých i zahraničních trzích. Sociální média mají obrovský význam a rád vás o tom přesvědčím.

 
Marie Tlapáková
Marie Tlapáková
PA specialist

Vždycky mě děsilo, že nastoupím do zaměstnání, kde budu 20 let dělat jednu a tu samou práci. Proto sem na střední škole dala přednost marketingu před účetnictvím. Líbí se mi, že musí mít člověk přesah do dalších oborů i to, jak se marketing vyvíjí a my se máme pořád co učit. Ráda objevuji nové cesty a jsem hodně soutěživá. Nerada podávám průměrné výkony a moje tvrdohlavost mě vždycky žene ještě dál. To všechno se promítá i v mém volném čase. Propadla jsem extrémním terénním závodům, které z mého života vymazaly názor, že něco nejde. Ráda taky čerpám síly nad šálkem výborné kávy, kterou si v nejlepším případě jako bývalá baristka připravím sama.

 
David Dušek
David Dušek
PA specialist

S PPC reklamou jsem seznámil v roce 2015 na jednom z workshopů na vysoké škole. Na PPC kampaních mě baví možnost přesného zacílení a následného doměření. Za sebou mám správu jak velkých korporátních klientů, tak i menších klientů. Po nástupu do Sunu mě také začala naplňovat reklama na Facebooku. Když nespravuji kampaně, věnuji se čtení knih, sledování a hraní fotbalu. V práci i životě se řídím heslem „Můžeš mít výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí

 
Daniel Krýsl
Daniel Krýsl
PA specialist

Daniel jest jméno mé. Kdybych měl říct, které vlastnosti mě definují, tak bych určitě začal s absolutní otevřeností, upřímností a smyslem pro humor. Rád si z lidí dělám srandu (čti p*del) a ještě víc, když mi to někdo dokáže patřičně vrátit. Od sedmi let jsem hrál závodně lední hokej, teď mě draftoval v prvním kole HC Taste, kde mimo jiné spravuji i PPC reklamu. Vzhledem k tomu, že jsem dával raději přednost hrám na počítači před školou, tak jsem věděl, že chci pracovat na počítači. Baví mě sledovat nové technologické novinky a jejich implementace, drtit výkon a testovat nové možnosti. Co miluji? Začal bych přírodou, sportem, hudbou, a to nejlepší na konec, dobré jídlo! Nemá cenu se ptát co mi chutná, protože ti na to řeknu, že všechno. Co je pro mě důležité? Obklopit se správnými lidmi a vážit si jich, opravdových přátel je přeci jen málo. Soustředit se na pozitivní věci a umím si na všem najít něco, co se mi líbí. Posouvat se v životě dál a nějak se z toho všeho nezbláznit. Občas mě baví přemýšlet nad otázkami života a smrti a někdy zas přemýšlím nad tím, jestli si dám ten chleba se sýrem nebo se sýrem navíc.

 
Daniel Tyrpekl
Daniel Tyrpekl
PA specialist

Ve světě onlinu se nepohybuji příliš dlouho, ale hned, jak jsem ho poznal, jsem mu propadl. V Sunu pracuji na pozici PA specialista. Baví mě klienta posouvat stále o kus dál a přemýšlet, jak bych jeho kampaně mohl rozšířit či vylepšit. Ve chvílích, kdy zrovna neklikám, tak nejspíš fotím, vařím nebo sedím s kamarády u piva.

 
Petr Mrázek
Petr Mrázek
PA specialist

S online marketingem to u mě byla láska na první klik. Už zhruba rok a půl mu věnuju dost času a zatím mě nepřestává bavit. Když se zrovna nevrtám v kampaních, tak asi poslouchám metal nebo jsem na čajovém dýchánku. Mezi mé osobní hrdiny patří Neil Patel, Ilan Rubin a Jiří Kára, samí sympaťáci. Pětinku života už mám za sebou a i ten zbytek bych chtěl strávit smysluplně, a proto jsem tam, kde jsem. Do Sun marketingu jsem si přišel hrát, céčka už mám všechny posbíraný, tak si teď hraju s ppcéčkama.

 
Veronika Brindzová
Veronika Brindzová
PA strategist

Od února 2016 jsem stala Google Partners Certifikovaným trenérem. Můžete mne vidět také za katedrou na přednáškách pro studenty marketingu nebo prezentuji na konferencích o výkonové reklamě a webové analytice a vedu také interní workshopy. S výkonovou reklamou pomáhám klientům jako je Allianz Pojišťovna, Fortuna Game, Asseco Solution a další. Ve volných chvílích mne můžete najít s přítelem u rybníka s prutem v ruce nebo u nějakého filmu, pečení dortů a také si ráda zahraji nohejbal či volejbal.

 
Anna Tomášková
Anna Tomášková
PA strategist

PPC se věnuju už nějaký ten pátek a na své cestě k Sunu jsem sbírala zkušenosti v B2B group a v H1.cz. Vždycky mě bavilo zkoušet nové věci a vymýšlet, jak je zlepšit. Právě proto se zaměřuji hlavně na e-commerce projekty a všemožné způsoby automatizace kampaní, kde se můžu patřičně vyřádit. Když mám volno, vyrábím šité šperky z korálků, čtu si, nebo se pokouším něco ušít. Také se snažím pomoci naplnit ušlechtilé cíle neziskovky Srdcerváči.

 
Honza Valenta
Honza Valenta
GTM specialist

Už jako malé dítě jsem měl možnost oproti svým vrstevníkům trávit spoustu času na počítači. Díky tomu jsem se od závislosti na hraní retro her dostal k tvorbě webů ještě na základní škole a své dovednosti zdokonalil studiem v oboru programování na střední průmyslovce ve Varnsdorfu. Nejvíce zkušeností jsem však nabyl po přestěhování do Prahy praxí. V Sunu se starám o nasazování měřících kódů pomocí Google Tag Manageru, který vnímám jako velmi užitečný a ulehčující nástroj. Jsem závislý na endorfinech, proto většinu volného času věnuji cvičení a vyvážené stravě.

 
Kristýna Valtrová
Kristýna Valtrová
account executive

V Sunu se ohřívám teprve pár týdnů a mojí hlavní pracovní náplní je snaha o zjednodušení práce našim klukům projekťákům, aby měli více času na naše klienty. Miluji sport, a to hlavně běh a CrossFit. Svůj malý svět ale potřebuji udržovat v rovnováze, a tak sportem vydanou energii ráda doplňuji jídlem a nejrůznějšími dobrůtkami. Jestli smích prodlužuje život, budu na světě navždy 🙂. Obklopená přáteli a rodinou trávím téměř každou volnou chvíli a heslo, kterým se už nějakou dobu snažím v životě řídit, je „buď vděčná“.

 
Zuzana Vaňková
Zuzana Vaňková
account executive & workflow specialist

V Sunu sedím na pomyslných dvou židlích – jednak se starám o naše klienty a administrativu spojenou s tím a druhak mám pod sebou správu reklamních účtů, fakturaci a zajišťování nástupů nových zaměstnanců a jejich zaškolování. Když nejsem v práci, tak se věnuju své bláznivé boxerce Chilli, se kterou jezdím na výlety do přírody nebo na chatu do Polabí. Krom toho se nejlépe dokážu odreagovat při poslechu reggae, na lezecké stěně nebo ferratě a s kamarády v jednom z žižkovských barů.

 
Barbora Olexová
Barbora Olexová
employer branding manager

Do Sunu jsem nastoupila jako takový „happiness manager“, který má zájem na tom, aby se ve firmě pracovalo dobře a všichni měli vše, co ke své práci potřebují. K tomu se snažím zajišťovat funkčnost firmy a její příjemné prostředí. Jsem takový hasič, který řeší náhle vzniklé problémy. Také mám na starost naše usměvavé tváře, které potkáváte každý den na recepci. I když se zde teprve zabydluji, tak mě moje práce baví a věřím, že tomu bude i nadále. Jsem pozitivně naladěná osůbka se smyslem pro humor, neustávajícím smíchem a značným zapálením pro vše, co dělám. Jistou dravost a vytrvalost jsem si vybudovala v rámci závodního tancování a sportu obecně, kterému se věnuji od mala. Zároveň své druhé já živím také zpěvem, vařením a dobrým jídlem, kterému jsem naprosto propadla.

 

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem