Náš tým

Tak tady nás máte. Tito lidé budou pracovat na vašich kampaních, tvořit vaše weby, bavit vaše fanoušky na Facebooku a celkově se starat o váš internetový marketing.

Sandra Gligić
Sandra Gligić
General Manager

Sunní tým vedu už nějakou dobu a když se rozhlédnu kolem sebe, zdá se, že jsou všichni šťastní, což mi dělá velkou radost. Povinností mám až nad hlavu, ale nic se nesmí přehánět. Proto si vždycky ráda na svoje lidi udělám čas a pomůžu jim udržet týmového ducha a přátelskou atmosféru, kterou v Sunu máme. Když nejsem v práci, pravděpodobně někde fotím, asi někde za hranicemi, možná při ochutnávání místních specialit.

Petr Vápeník
Petr Vápeník
Managing Partner

Vápno. Jinak mi už v Sunu asi nikdo neřekne. Tahle přezdívka se mě drží přesto, že jsem Sunní rodinu na 4 roky opustil a znovu se vrátil. Tím jsem navíc porušil pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. I když v tomto případě v řece uplynulo hodně vody a jde tak o úplně jinou řeku, než co pamatuji. Rád si posedím s přáteli u něčeho dobrého k jídlu a pití. Hlavu si od starostí nejraději vyprázdním sportem, četbou pěkné knížky anebo trochu pracovně tvorbou webu pro někoho z přátel. Volný čas trávím nejraději s rodinou na chalupě v jižních Čechách.

Honza Veselý
Honza Veselý
PA Team Leader

Rád dělám věci, co dávají smysl a mají přidanou hodnotu. Proto mě baví online marketing, kde je všechno měřitelné a kde ihned vidím, jaký efekt to přináší. Vyznám se ve výkonnostní reklamě na sociálních médiích. Mám za sebou stovky úspěšných kampaní na Facebooku,Twitteru a Linkedinu, na českých i zahraničních trzích. Sociální média mají obrovský význam a rád vás o tom přesvědčím.

Pavla Čubrová
Pavla Čubrová
Social Ads Expert

V Sunu dělám již od roku 2013 a od té doby jsem se vypracovala z čerstvé absolventky ČZU na pozici senior PA specialist. Každý den usilovně pracuji na svých kampaních, aby dosáhly maximálních výsledků. Spravuji tak kampaně pro významné klienty jako Profizoo, Vitana, Rio Mare. Mým zaměřením jsou Facebook Ads, kde se snažím neustále zdokonalovat a své zkušenosti dále předávat jak v rámci našeho týmu a klientů, tak i prostřednictvím přednášek a workshopů na studenty VŠ. Fascinuje mě příroda a zvířata. Miluju cestování, zejména mě okouzlila Kalifornie, kde jsem doufám nebyla naposledy :-)

Lucka Suchopárová
Lucka Suchopárová
Senior PA Specialist

Do Sunu jsem nastoupila v březnu 2015 na pozici Office managera, která se stala startovním bodem pro můj zájem o online marketing. Začala jsem prostudovávat knížky a články, které jsou v Sunu v hojném počtu k dispozici a když přišel čas stáží pro studenty v PA oddělení, tak jsem požádala o zařazení mezi ně. Nyní již zdatně převádím teorii do praxe. Mám za sebou několik velkých brandových kampaní, neustále se snažím zlepšovat výkon kampaní u stávajících klientů a nastavuji nové kampaně pro úspěšný start v online prostředí. Jsem takový běžec na dlouhou trať, který neopouští přátele, ani věci, co má rád. Jedním z příkladů může být tanec, kterému se věnuji od dětství a jako tanečník, lektor a choreograf mu dávám svůj volný čas.

Daniel Tyrpekl
Daniel Tyrpekl
PA Specialist

Ve světě onlinu se nepohybuji příliš dlouho, ale hned, jak jsem ho poznal, jsem mu propadl. V Sunu pracuji na pozici PA specialista. Baví mě klienta posouvat stále o kus dál a přemýšlet, jak bych jeho kampaně mohl rozšířit či vylepšit. Ve chvílích, kdy zrovna neklikám, tak nejspíš fotím, vařím nebo sedím s kamarády u piva.

Marie Kaisrová
Marie Kaisrová
Senior RTB Specialist

Jmenuji se Marie a RTB se věnuji od roku 2016. RTB mě zaujalo svými možnostmi a neustálým vývojem vpřed. Pokud mě něco na online marketingu baví tak je to rozmanitost práce, kombinace kreativity při návrhu strategie a analytického myšlení při nastavování kampaní. Myslím si, že online marketing má velký potenciál který je třeba rozvíjet a jsem ráda že mohu být součástí tohoto rozvoje. Ve svém volném čase hraju hry, poslouchám hudbu, hraju na kytaru, nebo jezdím na motorce.

Honza Warneke
Honza Warneke
PA Specialist

Online marketing dělám proto, abych mohl klientům zlepšovat jejich kampaně a plnit jejich očekávání. Na PPC systémech mě nejvíce baví jejich měřitelnost a možnost různých testování s rychlou odezvou. Mým dlouhodobým cílem je dostat se na co nejvyšší odbornou úroveň v rámci PPC a věřím, že v Tastu se mi tento cíl splní.
Moje motto zní: Dělat co tě baví. Důležitý!

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem