Náš tým

Tak tady nás máte. Tito lidé budou pracovat na vašich kampaních, tvořit vaše weby, bavit vaše fanoušky na Facebooku a celkově se starat o váš internetový marketing.

Sandra Gligić
Sandra Gligić
General Manager

Sunní tým vedu už nějakou dobu a když se rozhlédnu kolem sebe, zdá se, že jsou všichni šťastní, což mi dělá velkou radost. Povinností mám až nad hlavu, ale nic se nesmí přehánět. Proto si vždycky ráda na svoje lidi udělám čas a pomůžu jim udržet týmového ducha a přátelskou atmosféru, kterou v Sunu máme. Když nejsem v práci, pravděpodobně někde fotím, asi někde za hranicemi, možná při ochutnávání místních specialit.

Petr Vápeník
Petr Vápeník
Managing Partner

Vápno. Jinak mi už v Sunu asi nikdo neřekne. Tahle přezdívka se mě drží přesto, že jsem Sunní rodinu na 4 roky opustil a znovu se vrátil. Tím jsem navíc porušil pravidlo, že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. I když v tomto případě v řece uplynulo hodně vody a jde tak o úplně jinou řeku, než co pamatuji. Rád si posedím s přáteli u něčeho dobrého k jídlu a pití. Hlavu si od starostí nejraději vyprázdním sportem, četbou pěkné knížky anebo trochu pracovně tvorbou webu pro někoho z přátel. Volný čas trávím nejraději s rodinou na chalupě v jižních Čechách.

Veronika Klírová
Veronika Klírová
Social Media Specialist

V Sunu se starám o sociální sítě našich klientů. Jako správná oběť současné online generace vyplňuji i svůj volný čas brouzdáním po Instagramu a Facebooku. A nestydím se za to! :) Na mojí práci mě nejvíce baví její kreativní stránka. Studovala jsem design nábytku a interiérů a zajímá mě jak grafika, tak především fotografie, které se snažím věnovat stále více. Miluji cestování, ať už do vedlejšího města, tak i na druhý konec světa. A nedokáži si představit den bez hudby a kávy, hodně kávy! :)

Klára Šebková
Klára Šebková
Social Media Specialist

V Taste Sun jsem se přidala do týmu social media specialistů. Předtím jsem se realizovala v digitálním marketingu, ale tvorbě obsahu a reklam na sociálních sítích jsem se dotkla pouze okrajově, což mi přišla velká škoda. Už od prvního kliku v Business manageru jsem věděla, že to je cesta, kterou chci jít. Rozloučila jsem se tedy s prací projekťáka a vrhla se do vln sociálních sítí. A nemohla jsem udělat lépe, našla jsem se v tom a práce mě opravdu baví (bez toho to snad ani dělat nejde).

Patrícia Bučíková
Patrícia Bučíková
Social Media Specialist

V Tastu jsem obsadila židli social media specialisty. Kreativita, humor, nadhled, zdravý rozum a empatie jsou hlavní schopnosti, které s nadšením využívám u správy "sockových" účtů. Kromě toho mě na této práci nikdy nepřestává bavit neustálá proměnlivost a dynamika, což je klíčem k absenci stereotypu a nudy. V soukromí jsem vášnivý sběratel oblečení a všech módních doplňků.

Anna Burianová
Anna Burianová
Social Media Specialist

Baví mě různorodá práce, a tak jsem ráda, že mohu dělat na větším počtu menších klientů, kterým spravuji sociální sítě. Každý den tak věnuji čas mnoha různým oborům a neustále se tak učím něčemu novému. Když nejsem v práci, tak ráda sportuji, fotím, sleduji filmy a seriály a čtu knihy.

Lukáš Jirát
Lukáš Jirát
PA Team Leader

Do Sunu jsem přišel s cílem posunout na vyšší, případně až tu nejvyšší úroveň to, co dělám již 6 let. Tedy PPC kampaně a vše okolo nich. Na tom všem mě nejvíc přitahuje množství možností a jejich testování, které přibývají ne každý den, ale v podstatě každou hodinu. Jinak se snažím věnovat skoro všem myslitelným sportům od badmintonu, tenisu, fotbalu, běhu, k lyžování, jízdě na kole, u kterých si myslím, že mi všechny jdou báječně. Ostatní si to asi nemyslí. Zároveň organizuji každou chvíli turnaje, nerad prohrávám, což se vlastně skoro nikdy neděje. Motto je jasné: Uhneš klíči, uhneš míči.

Marie Tlapáková
Marie Tlapáková
Associate PA Team Leader

Vždycky mě děsilo, že nastoupím do zaměstnání, kde budu 20 let dělat jednu a tu samou práci. Proto sem na střední škole dala přednost marketingu před účetnictvím. Líbí se mi, že musí mít člověk přesah do dalších oborů i to, jak se marketing vyvíjí a my se máme pořád co učit. Ráda objevuji nové cesty a jsem hodně soutěživá. Nerada podávám průměrné výkony a moje tvrdohlavost mě vždycky žene ještě dál. To všechno se promítá i v mém volném čase. Propadla jsem extrémním terénním závodům, které z mého života vymazaly názor, že něco nejde. Ráda taky čerpám síly nad šálkem výborné kávy, kterou si v nejlepším případě jako bývalá baristka připravím sama.

Pavla Čubrová
Pavla Čubrová
Social Ads Expert

V Sunu dělám již od roku 2013 a od té doby jsem se vypracovala z čerstvé absolventky ČZU na pozici senior PA specialist. Každý den usilovně pracuji na svých kampaních, aby dosáhly maximálních výsledků. Spravuji tak kampaně pro významné klienty jako Profizoo, Vitana, Rio Mare. Mým zaměřením jsou Facebook Ads, kde se snažím neustále zdokonalovat a své zkušenosti dále předávat jak v rámci našeho týmu a klientů, tak i prostřednictvím přednášek a workshopů na studenty VŠ. Fascinuje mě příroda a zvířata. Miluju cestování, zejména mě okouzlila Kalifornie, kde jsem doufám nebyla naposledy :-)

Lucka Suchopárová
Lucka Suchopárová
Senior PA Specialist

Do Sunu jsem nastoupila v březnu 2015 na pozici Office managera, která se stala startovním bodem pro můj zájem o online marketing. Začala jsem prostudovávat knížky a články, které jsou v Sunu v hojném počtu k dispozici a když přišel čas stáží pro studenty v PA oddělení, tak jsem požádala o zařazení mezi ně. Nyní již zdatně převádím teorii do praxe. Mám za sebou několik velkých brandových kampaní, neustále se snažím zlepšovat výkon kampaní u stávajících klientů a nastavuji nové kampaně pro úspěšný start v online prostředí. Jsem takový běžec na dlouhou trať, který neopouští přátele, ani věci, co má rád. Jedním z příkladů může být tanec, kterému se věnuji od dětství a jako tanečník, lektor a choreograf mu dávám svůj volný čas.

Honza Veselý
Honza Veselý
Senior PA Specialist

Rád dělám věci, co dávají smysl a mají přidanou hodnotu. Proto mě baví online marketing, kde je všechno měřitelné a kde ihned vidím, jaký efekt to přináší. Vyznám se ve výkonnostní reklamě na sociálních médiích. Mám za sebou stovky úspěšných kampaní na Facebooku,Twitteru a Linkedinu, na českých i zahraničních trzích. Sociální média mají obrovský význam a rád vás o tom přesvědčím.

Veronika Maryníková
Veronika Maryníková
PA Specialist

V Tastu jsem součástí PA týmu a specializuji se hlavně na výkonnostní marketing, nejvíce pak zbožové srovnávače. Na „onlajnu" mě nepřestává fascinovat jeho pestrost, neustálé novinky a možnost skládat dílčí střípky v jeden velký funkční celek. Svůj volný čas trávím hlavně výletováním se svými čtyřnohými parťáky, kteří mi jsou společníky i na závodím poli v agility.

Daniel Tyrpekl
Daniel Tyrpekl
PA Specialist

Ve světě onlinu se nepohybuji příliš dlouho, ale hned, jak jsem ho poznal, jsem mu propadl. V Sunu pracuji na pozici PA specialista. Baví mě klienta posouvat stále o kus dál a přemýšlet, jak bych jeho kampaně mohl rozšířit či vylepšit. Ve chvílích, kdy zrovna neklikám, tak nejspíš fotím, vařím nebo sedím s kamarády u piva.

Marie Kaisrová
Marie Kaisrová
Senior RTB Specialist

Jmenuji se Marie a RTB se věnuji od roku 2016. RTB mě zaujalo svými možnostmi a neustálým vývojem vpřed. Pokud mě něco na online marketingu baví tak je to rozmanitost práce, kombinace kreativity při návrhu strategie a analytického myšlení při nastavování kampaní. Myslím si, že online marketing má velký potenciál který je třeba rozvíjet a jsem ráda že mohu být součástí tohoto rozvoje. Ve svém volném čase hraju hry, poslouchám hudbu, hraju na kytaru, nebo jezdím na motorce.

Honza Warneke
Honza Warneke
PA Specialist

Online marketing dělám proto, abych mohl klientům zlepšovat jejich kampaně a plnit jejich očekávání. Na PPC systémech mě nejvíce baví jejich měřitelnost a možnost různých testování s rychlou odezvou. Mým dlouhodobým cílem je dostat se na co nejvyšší odbornou úroveň v rámci PPC a věřím, že v Tastu se mi tento cíl splní.
Moje motto zní: Dělat co tě baví. Důležitý!

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem