Startup kit pro sociální sítě

Vstoupit na sociální sítě a začít je efektivně využívat není snadné. Čím začít? Jak dát zákazníkům o svém vstupu do světa sociálních sítí vědět? S těmito otázkami se setkáváme dnes a denně. Naší odpovědí na ně je startup kit pro sociální sítě.

Co to startup kit je

Integrující služba, která spojuje naše nejžádanější služby v oblasti sociálních sítí do jednoho celku. V rámci startup kitu proto získáte strategii využití sociálních sítí, správu stránky na Facebooku, PPC reklamu na Facebooku a poradenství v oblasti sociálních sítí obecně.

Pro koho je startup kit vhodný

Startup kit je uceleným řešením pro společnosti, které zatím nejsou v sociálních sítích aktivní, chtějí to změnit a mít jistotu, že jejich snaha od začátku ponese ovoce.

Cílem startup kitu není pro vás marketingovou komunikaci v sociálních sítích dlouhodobě zajišťovat. Jeho cílem je pomoci vám ji promyslet, naplánovat, nastartovat a především naučit vás vše potřebné k tomu, abyste si ji mohli zajišťovat samostatně.

Služby obsažené ve Startup kitu pro sociální sítě

Co se startup kitem získáte a jak bude probíhat naše spolupráce

Startup kit si můžete představit jako balíček služeb. Ty vybereme a upravíme vám na míru. Cílem startup kitu je nastartovat vaši komunikaci v sociálních sítích a předat vám ji v takovém stavu, kdy ji zvládnete bez problémů spravovat sami.

Souhra jednotlivých služeb v balíčku má svá specifika, na která se podrobně podíváme.

Přípravná fáze

V přípravné fázi se nejprve důkladně seznámíme s vaší společností. Jakou máte obchodní a marketingovou strategii, které cílové skupiny chcete oslovit, jaké jsou vaše konkurenční výhody a nevýhody? Čím víc se dozvíme, tím kvalitnější bude další krok - strategie využití sociálních sítí.

V rámci startup kitu od nás získáte kompletní strategii Classic. Od té se budou odvíjet veškeré další aktivity, které pro vás zajistíme v rámci druhé fáze - fáze nastartování vašeho social media marketingu.

Startovací fáze

V této chvíli máme k dispozici veškeré informace o vaší společnosti a můžeme váš marketing v sociálních sítích nastartovat podle vypracované strategie. Proto neleníme a okamžitě začínáme se založením a správou vaší stránky na Facebooku, případně profilů v dalších sociálních sítích.

První dva měsíce budeme za správu vašich profilů v sociálních sítích a aktivní komunikaci s fanoušky zodpovědní my. Budeme se řídit plánem komunikace, který předtím společně vytvoříme. Budeme přidávat nové příspěvky, komunikovat s fanoušky, odpovídat na jejich dotazy, motivovat je k interakcím a sdílení profilů s jejich přáteli.

Velmi podstatné je, že do správy vás budeme vtahovat od prvního dne. Cílem je, abyste po dvou měsících, během kterých se o vaši stránku či profil postaráme, byli schopni komunikaci převzít. I když vám i v budoucnu budeme k dispozici pro případ, že budete potřebovat cokoliv konzultovat, praktické poznatky a zkušenosti z této fáze jsou nedocenitelné.

Aby od začátku rostl počet vašich fanoušků, spustíme v této fázi také PPC reklamu přímo na Facebooku. Naši specialisté na výkonovou reklamu částku rozloží mezi Promoted posts, Sponsored stories a Facebook Ads tak, aby přinesla maximální počet relevantních fanoušků při co nejnižší ceně za každého z nich.

Přestože první dva měsíce budeme na vašich profilech komunikovat za vás, neobejdeme se bez součinnosti s vámi. Důležité je totiž integrovat vaše aktivity v sociálních sítích do celkové marketingové komunikace. Jde přitom nejen o technickou integraci, jako je integrace sociálních sítí do webových stránek či aktualizace obalů vašich produktů, ale i o zařazení sociálních sítí mezi aktivní komunikační kanály.

Předávací fáze

Nyní nastává ten správný okamžik pro to, abyste od nás komunikaci v sociálních sítích převzali. Ke své stránce samozřejmě získáte plný administrační přístup. Po úvodních měsících, kdy se budeme starat o komunikaci i propagaci vašich profilů, se s vámi sejdeme a správu vám předáme.

V rámci předání vás důkladně zaškolíme do všeho, co jsme navrhli ve strategii a uplynulé dva měsíce realizovali. Školení, které má spíše formu praktického workshopu, bude samozřejmě strategii plně reflektovat. Nečekejte od nás obecné poučky, které si můžete přečíst v každém druhém článku na internetu. Vše bude připravené vám na míru, na rozdíl od málo praktických školení, která probíhají v učebnách.

Každý začátek je těžký, proto vám budeme stále nablízku. Samozřejmostí je tak poradenství a pravidelné konzultace. Můžete se nám prostě ozvat, když budete cokoliv potřebovat. Bývá také dobré se vídat pravidelně např. na měsíční či týdenní bázi. Během setkání vám pomůžeme postupně vypilovat vaši komunikaci v sociálních sítích k dokonalosti.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem