Proč si pro PPC vybrat právě nás

Je samozřejmé, že se rozhodujete mezi více dodavateli služeb výkonové reklamy. Abychom vám rozhodování usnadnili, přečtěte si důvody, proč byste měli ostatní nabídky smést ze stolu.

Proč právě Sun

 • Osobní přístup pro nás není jen fráze. Sun je znám jako společnost, která přikládá vztahu s klientem a komunikaci mimořádnou váhu. Víme, že nikdo vaše zákazníky nezná tak dobře jako vy. Jen s vámi dokážeme správně rozpoznat vaše potřeby a cíle a podle nich nastavit PPC kampaň. Společná komunikace je pro úspěch nezbytná.
 • Máme za sebou přes 5 let zkušeností s úspěšnou správou PPC kampaní pro stovky spokojených klientů z různých oblastí. Pro příklad průběhu a výsledků spolupráce s klienty může posloužit případová studie PPC kampaně pro společnost Unileasing a.s.
 • Díky dlouholeté praxi víme, co pro toho kterého klienta funguje nejlépe. Nechte nás využít naše know-how a profitujte z něj! Nebudeme vám vnucovat služby, které vám nic nepřinesou.
 • Máme zkušenosti s rozsáhlými kampaněmi a rozpočty ve stovkách tisíc měsíčně, ale i s menšími a specifičtějšími kampaněmi.
 • Víme, že PPC kampaň je pro vás pouze prostředek k získávání zákazníků, objednávek a vytváření zisku. Proto automatickou součástí PPC kampaně je zkoumání zpětné vazby z vašeho webu. Jak se chovají lidé, které jsme k vám přivedli? Co můžeme zlepšovat u těch, kteří neobjednali?
 • Víme, že nemůžeme jednu věc zlepšit o 100 %, ale sto věcí o 1 % ano, proto kampaně neustále průběžně optimalizujeme.
 • Sledujeme trendy a umožňujeme našim zákazníkům, aby byli mezi prvními, kteří využijí přínosy novinek v oblasti PPC reklamy.
 • Reklamní kampaň připravuje realizační tým, který máte neustále k dispozici. Na vaší reklamě a na její úspěšnosti se podílí specialisté od PPC přes copywriting až po webovou analytiku. Tento postup zaručuje maximální péči věnovanou vaší kampaní.
 • Z toho, že na rozdíl od jednotlivců disponujeme týmem specialistů, plyne i lepší zastupitelnost. Vždy dbáme na zastupitelnost specialistů pracujících na vaší kampani. O vaši kampaň je postaráno v každém okamžiku.
 • Garantujeme odbornost našich specialistů. O kampaně se starají specialisté, kteří jsou certifikovaní všemi dostupnými certifikáty Google AdWords a Google Analytics. Jsme držiteli všech dostupných certifikátů pro společnosti: Google AdWords certifikovaný partner a ETARGET certifikovaný partner.
 • Naši specialisté přednáší o PPC reklamě v předmětu Marketingová komunikace na ČZU v Praze. Se studenty jsme zapojeni např. do mezinárodní vysokoškolské soutěže Google Online Marketing Challenge. Na ČZU přednášíme např. také marketing v sociálních sítích.
 • Jsme jednou z prvních online marketingových agentur, které v ČR začaly s PPC kampaněmi v sociálních sítích.
 • Jako česko-slovenská společnost jsme doma na českých a slovenských PPC systémech. Umíme ale i PPC v zahraničních systémech. Realizujeme reklamy na mnoha zahraničních trzích, mj. anglicky mluvící země, dále Německo, Francie, Itálie, Polsko, Slovensko, Srbsko, Rusko a další. Tím snížíme vaše náklady na dodatečné služby, jako jsou například překlady. Jsme první agenturou v ČR, která začala realizovat kampaně v ruském vyhledávači Yandex.
 • Chcete vyzkoušet bannerovou PPC reklamu, ale nevíte, jak připravit grafické podklady? Připravíme vám kompletní PPC bannerovou kampaň od samotné tvorby grafických podkladů až po její nasazení v PPC systému.
 • Jsme marketingová společnost, z čehož plyne naše hlavní přednost. Na rozdíl od tzv. PPC agentur, můžeme a umíme integrovat různé marketingové nástroje k dosažení maximálních výsledků pro vás. Nabízíme úplné portfolio internetových marketingových služeb. Mezi nejoblíbenější služby kombinované s PPC reklamou patří optimalizace pro vyhledávače, vývoj webových aplikací a marketing v sociálních sítích.
 • Budeme s vámi komunikovat v reálném čase pomocí vyspělého systému Teamwork Project Manager. Systém je plně propojen s e-mailem, takže vše důležité obdržíte i do své e-mailové schránky. Celou historii komunikace týkající se vaší zakázky tak uvidíte pohromadě na jednom místě a s aktuálními daty. Každý klient může mít přístup do systému i pro více osob, typicky jeho marketingových specialistů a manažerů.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem