Bannerová reklama

S bannerovou reklamou zasáhnete populaci v masivním měřítku a zvýšíte povědomí o své značce. Pomůžeme vám jak s tvorbou samotných reklamních bannerů, tak s naplánováním jejich umístění a s nákupem médií.

S čím vám pomůžeme v oblasti bannerové reklamy

  • Vybereme vhodné servery pro zasažení vaší cílové skupiny.
  • Postaráme se o komunikaci s médii.
  • Vytvoříme kompletní sadu reklamní grafiky.
  • Po skončení kampaně vám vypracujeme závěrečný report s doporučeními do budoucna.
Reklamní banner Nemyslíš, zaplatíš Reklamní banner Auto Kelly Reklamní banner Dr. Staněk Reklamní banner Kler Reklamní banner Century 21

Proč byste měli využít bannerovou reklamu

  • Bannerová reklama vytváří poptávku - zatímco PPC reklama nebo optimalizace webu pro vyhledávače reagují na poptávku již existující, bannerová reklama umí poptávku vyvolat.
  • Bannerová reklama posiluje povědomí o značce - V tomto směru má bannerová reklama podobné možnosti jako reklama v klasických mediatypech, jako je tisk, rádio či televize.
  • Bannerová reklama zasáhne populaci v masivním měřítku.

Jaká je výše investice do bannerové reklamy

Cena kampaně bannerové reklamy je odvozena především od ceny reklamního prostoru nakoupeného v médiích. Obvyklý rozpočet bannerových kampaní v ČR se pohybuje v desítkách až stovkách tisíc Kč na jeden týden kampaně, přičemž kampaně zpravidla běží několik týdnů.

Pro přesnější odhad ceny kampaně nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Probereme spolu vaše možnosti a vy zjistíte, za jakých podmínek se vám investice do bannerové reklamy vyplatí.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem