Profil společnosti

Nejsme jen skupinka lidí, kteří se každé ráno náhodně potkávají v kanceláři. Máme své cíle, uznáváme určité hodnoty a pracujeme podle určitých zásad.

Profil naší společnosti

V internetovém marketingu jsme zkušenými harcovníky. Ačkoli jsme v oboru zažili už mnoho, chuť vymýšlet stále nové a nové kreativní návhry nás neopustila. Naopak, s každým dalším projektem roste!

Návrhy, které klientům předkládáme, jsou založeny na dokonalé znalosti trhu. Prostředí internetu se vyvíjí rychleji než kterékoli jiné. Naši specialisté se proto neustále vzdělávají a zdokonalují, aby jejich práce vždy korespondovala s nejnovějšími trendy.

Jestli jsme něčím známí, je to především osobní přístup ke každému klientovi. Až už jde o výkonovou reklamu, marketing v sociálních sítích, webdesign nebo kteroukoli jinou službu, vždy začínáme od základů. Důkladně probereme vaše přání, potřeby a možnosti, dohodneme se na nejvhodnějším řešení a až poté začneme s jeho realizací.

Čeho se u nás nedočkáte? Rozhodně vám nebudeme nutit nic, z čeho nebudete mít užitek.

Naše vize a mise

  • Chceme být jedním z nejuznávanějších subjektů na českém a slovenském internetově - marketingovém trhu. Pokud jde o velikost měřenou tržbami, chceme patřit mezi TOP 5 společností v česko - slovenských rukách. Chceme být realizátory, nikoli jen konzultanty či poradci. Chceme, aby nás klienti nechali se o jejich potřeby postarat. Naším cílem jsou spokojení klienti, spokojení zaměstnanci i spokojení vlastníci.
  • Chceme být vnímáni jako respektovaná, sebevědomá, profesionální společnost, která vždy dostojí svým závazkům vůči klientům. Klienti si musí být kvalitou našich služeb jisti už před tím, než se nás vůbec rozhodnou kontaktovat. Chceme růst díky spokojenosti našich zákazníků.
  • Chceme se vyznačovat aktivní proklientskou komunikací a také inovativním přístupem k řešení problémů. Jsme tu pro naše klienty a klienti to musí pocítit jak z toho, co jim nabízíme, tak z toho, jak jim to nabízíme. Na rozdíl od našich konkurentů je pro nás důležitý nejen obsah, ale i forma.
  • Po upevnění pozic na domácím českém a slovenském trhu chceme expandovat na zahraniční trhy ve střední Evropě. Zajímá nás především Maďarsko, Polsko, Rakousko, Švýcarsko, Německo, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Rumunsko a Bulharsko. Našimi zástupci na těchto pobočkách se stanou ti nejlepší z domácích poboček.

Hodnoty, které uznáváme

Znalosti a schopnosti

Jsme odborníky v oboru internetové reklamy. Umíme najít účinná řešení klientových potřeb. Tato hodnota je skutečně klíčová a projevuje se zejména neutuchajícím tlakem na další a další vzdělávání a samovzdělávání nejen specialistů, ale i account managerů.

Spolehlivost a kvalita

Spolehlivost znamená, že když něco slíbíme, tak to také splníme. Kvalita znamená, že to, co slíbíme, snese přísná kvalitativní měřítka. Naše jméno musí vyrůst v synonymum spolehlivosti, kvality a také důvěryhodnosti, na jméno, na které se klienti budou s důvěrou obracet.

Permanentní inovace

Víme, že jedinou jistotou je změna. Změna pro nás znamená především inovaci, permanentní zlepšování našich služeb, naší komunikace, ale i vnitřních procesů tak, abychom nejen drželi krok s dobou, ale abychom určovali trendy v oboru.

Přidaná hodnota pro klienta

Naši klienti dostanou vždy něco navíc. Ať jde o osobní přístup, klientský servis nebo dodávané řešení a služby.

Spokojení zaměstnanci

Od sunních lidí očekáváme maximum a za špičkovou práci musíme být připraveni nabídnout každému zaměstnanci hodnotu podle jeho osobních preferencí, ať už jde o kariérní postup až na manažerské pozice v budoucích zahraničních pobočkách, vysoké finanční ohodnocení, orientaci na rodinný život ve formě volné pracovní doby a tak dále. Zaměstnanci jsou srdcem Sunu.

Spokojení klienti

Klienti jsou nejpřísnější soudci naší práce. Věříme v sílu kladných referencí, které si mezi sebou klienti poskytují. Víme, že nic klienta nepřesvědčí lépe než pozitivní zkušenost jiného klienta.

Dělat dobré věci dobře

Tedy nejen zvolit to, co klientům bude skutečně fungovat, ale rovněž to perfektně zvládnout.

Pevná víra v budoucnost internetu

Víme, že internetová reklama je nejúčinnější možná forma reklamy. Víme, že právě na internetu dosáhnou naši klienti nejlepších výsledků, že mohou v důsledku perfektního zvládnutí internetu získat konkurenční výhodu, snížit náklady a zvýšit výnosy.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem