Pro média

Profil společnosti Sun Marketing, fotografie klíčových lidí, grafický manuál a logo ke stažení pro vaše potřeby.

Profil společnosti Sun Marketing

Agentura Sun Marketing od svého vzniku v roce 2006 navrhuje profesionální řešení internetové propagace pro menší, střední společnosti ale i nadnárodní společnosti, které hledají nové a neotřelé způsoby, jak zaujmout potenciální zákazníky.

Díky úzké specializaci na online prostředí a odbornosti všech zaměstnanců jsme schopni přistupovat individuálně ke každému klientovi a maximálně se tak přizpůsobit jeho potřebám, ať jsou jakkoli specifické. V současné době se na nás můžete obrátit na jedné ze dvou poboček – v Praze a Bratislavě. S tím souvisí samozřejmě i možnost realizovat vše jak v českém, tak slovenském jazyce, což oceňují především klienti, kteří nechtějí být limitováni hranicemi a mají ambice rozšířit zákaznickou základnu i mimo svou zemi. Komu by bylo Česko se Slovenskem malé, tomu nabídneme propagaci v největší ruské vyhledávací síti Yandex.

V portfoliu našich produktů naleznete tvorbu WWW stránek, jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO), realizaci reklamních kampaní ve vyhledávacích a kontextových sítích, správu klientských účtů a reklamních kampaní v sítích sociálních a další služby. V Sunu zastáváme názor, že jednorázová spolupráce ovoce nepřinese. Proto se vždy snažíme budovat s klienty takové vztahy, které nám dovolí spolupracovat dlouhodobě a vysoce efektivně.

Stejně jako všech ostatních na trhu, i náš úspěch stojí a padá se spokojeností klientů. To je důvod, proč pro ni děláme maximum. Za naši schopnost odvádět práci kvalitně nejlépe hovoří široká škála spokojených klientů.

Naši klíčoví lidé

Sandra Gligić
Sandra Gligić
Vystudovala řízení lidských zdrojů a ekonomii na České zemědělské univerzitě v Praze. Už při škole pracovala u pozemního personálu ČSA. Začínala v letištním VIP salonku aerolinií, pokračovala odbavováním cestujících a skončila u reklamací zavazadel. Od roku 2007 pracuje ve společnosti Sun Marketing. V roce 2008 společnost koupila a vede ji jako „nekonvenční general manager“. Ráda fotí, velmi ráda cestuje a ochutnává speciality kuchyní po celém světě.
 
Petr Vápeník
Petr Vápeník
Vystudoval management a marketing na CMI – ESMA Praha. Už při škole pracoval jako Internet Assessor pro společnost Lionbridge Technologies a jako webdesigner na volné noze. Nasbíral zkušenosti především v oblasti tvorby webových prezentací, jejich testování a analytiky. Ve společnosti Sun Marketing začínal v roce 2008 jako Project manager a později se staral o projektové oddělení na pozici Project Directora. Poté odešel čerpat zkušenosti do velké digitální agentury a po 4 letech se vrátil do Sunu, tentokrát na pozici Managing Partner. V oblasti online marketingu pracuje od roku 2006 a nejvíce ho zajímá oblast webdesignu, marketingu v socálních sítích a webové analytiky. Ve volném čase rád cestuje, sportuje a užívá si dobrého jídla a pití.
 
Ondřej Hnát
Ondřej Hnát
Své zkušenosti s online marketingem Ondřej nasbíral nejen při jeho předchozím působení v Sunu, kdy končil na pozici vedoucího oddělení výkonové reklamy, ale i ve společnosti Whirlpool ČR, kde řídil nejrůznější projekty z oblasti online marketingu pro Česko i Slovensko. V Sunu se nyní podílí na projektech interního rozvoje. Rád se dále odborně vzdělává a ve volném čase jezdí na kole, učí se na akordeon a hraje airsoft.
 
Petra Matulová
Petra Matulová
Pochází ze Slovenska a v Praze žije přes 10 let. Vystudovala Management cestovního ruchu na VŠO a od ukončení studia se věnuje online marketingu. Zkušeností v oboru získala v předchozím působišti - jako PPC teamleader v mediálním domě Economia. V současnosti vede v Sun Marketingu tým Performance Advertising a stará se o rozvoj produktu a inovační projekty. Čas mimo práci věnuje hlavně svojí rodině.
 
Iveta Oršulíková
Iveta Oršulíková
Vede oddělení marketingu v sociálních médiích a má na starosti především přípravu obsahových a komunikačních strategií pro klienty. V oboru se pohybuje už několik let a kromě sociálních médií si prošla zkušenostmi s optimalizací pro vyhledávače, marketingem pro start-up i affiliate a e-mail marketingem. Vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě a VŠFS se zaměřením na marketingovou komunikaci. Spolupracuje na přednáškách a workshopech pro ČZU, Digisemestr a Digitální garáž. Je velkou milovnicí koček, vaření, knih a jógy.
 
Matěj Velička
Matěj Velička
Ze severní Moravy přišel do Prahy, kde vystudoval VŠFS a již od mládí se věnoval internetu. Fascinovalo ho propojení s celým světem, které dnes již člověk bere jako samozřejmost. Vyhledávačům se aktivně věnuje již přes pět let a v současné době v Sunu působí na pozici SEO team leadera. Krom internetového marketingu se rád věnuje cyklistice, plavání, šnorchlování a cestování.
 

Materiály ke stažení

Fotky klíčových lidí

Korporátní design

 

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem