Naše historie

V internetovém marketingu nejsme žádní nováčci, Sun Marketing byl založen už v roce 2006. Co zajímavého se u nás od té doby událo?

2020

 • leden 2020 - Projektové oddělení hned začátkem ledna přivítal dvě posily – Standu a Dana. Připojili se k nám právě včas, aby stihli zimní teambuilding, na který jsme letos vyrazili do Harrachova. Na konci ledna kouzelníci přes sociální sítě z Taste Digistory uspořádali už šestý Social Date, oborové „rande“ pro social media speciality, freelancery, markeťáky a další nadšence do sociálních médií.

2019

 • prosinec 2019 - V důsledku změn v business oddělení převzal vládu nad projektovým týmem Martin, kterému s vedením pomáhá jeho zástupkyně Kristýna. Také proběhl další nezapomenutelný vánoční večírek, který pro nás zorganizovala naše Mariana i s novou evenťačkou Verčou. Co vám budeme povídat – bylo to opět legendární!
 • listopad 2019 - V první půlce minulého roku přibyly nové tváře do Taste Digistory. Tým, který se specializuje na péči o „socky“, se rozrostl o dva nové specialisty – Terezii a Jakuba. Taste Medio ve svých řadách přivítalo někdejší stážistku Dominiku a PA oddělení zase doplnila Kamila.
  Vzniklo u nás zbrusu nové HR oddělení, kterému vládne Mariana. Ta má pod palcem recruitment, employer branding i naše interní vzdělávání. Více si můžete přečíst na Mediáři.
  Business oddělení se rozrostlo o projekťáky Hanku a Honzu. S texty a dalšími psanými výstupy nám od září pomáhá copywriterka Bára.
 • říjen 2019 – V tomto měsíci jsme uspořádali konferenci o placené reklamě PPC Restart, kterou se nám dokonce podařilo vyprodat. Kromě toho jsme vydali rozsáhlý PPC manuál a zveřejnili návod, jak se poprat se SEO auditem. Stáhnout si je můžete na webu Taste
  Rádi se bojíme, a tak není divu, že Tastí kanceláře posledního října obsadili zombie, čarodějnice, vlkodlaci, upíří, strašidelní klauni a další stvůry z temnot. Stejně jako každý rok i letos rej strašidel a monster probíhal až do rána.
 • srpen 2019 – V úterý 12. 8. 2019 proběhl historicky první PPC Date, na kterém přednášeli specialisté z in-house týmů Plzeňského Prazdroje, CZC a Martinusu. Jak se první PPC Date povedl si můžete přečíst ve článku na Digichef.cz.
 • červenec 2019 – V tomto měsíci jsme se opět setkali v rámci Fun with Taste za účelem kvartálního povídání o vývoji firmy ve Veslařském klubu na Vltavě. Tentokrát nám bohužel počasí moc nepřálo a tak si paddleboardy užili jen ti největší odvážlivci z našich řad. Ostatní se dobře najedli, napili a popovídali si se svými kolegy na terase, kde se konala skvělá grill party.
 • květen 2019 – V květnu náš tým Taste Run úspěšně zdolal Vltava Run! Desítky kilometrů v nohou, minimum hodin spánku, ale velké odhodlání přineslo skvělý výsledek.
 • duben 2019 – Duben se nesl ve znamení poznávání kolegů. Těch nových i stávajících. Naše řady se rozrostly o dva nové projekťáky Katku a Vojtu. Celý kolektiv jsme pak stmelili na únikové hře, ve které jsme celé tři hodiny trénovali dovednosti – sílu, hbitost, rychlost a potrápili jsme své mozkové závity.
 • březen 2019 – V březnu jsme měli opravdu co dělat, posuďte sami. Měsíc jsme zahájili historicky prvním ročníkem konference Brand Restart , který se konal v Divadle pod Palmovkou a který jsme s velkou láskou chystali. O program konference se postaral Taste Lovebrand . Další v řadě byl RTB event, na kterém přednášela například naše Lucka Suchopárová . O nabité odpoledne se postaral také novinkový workshop pro naše klienty s Facebookem a Instagramem. Další a poslední velkou událostí tohoto měsíce byl očekávaný Marketing Festival , který probíhal od středy 20. do pátku 22. března a na kterém byl představen i nově vycházející internetový magazín Digichef. Videa a rozhovory z festivalu naleznete na našem novém YouTube kanálu Digichef.
 • leden 2019 – Nový rok jsme započali s Fun with Taste, neboli Taste na ledě v Ice aréně Praha. Objevil se zde náš hokejový tým, který nás důkladně proškolil. Každý z nás se tak mohl stát na malou chvíli hokejistou. V polovině ledna jsme v zimních radovánkách pokračovali a to konkrétně cestou na teambuilding do Tater.

2018

 • prosinec 2018 – Konec roku se přiblížil a my jsme ho velkolepě vyhlíželi na Taste Glamour vánočním večírku v klubu Le Valmont.
 • listopad 2018 – V listopadu pokračujeme s přednáškami a workshopy Click it , kde zazářil náš přednášející Honza Čapek . Také proběhl již druhý BI meetup pro naše klienty. Ovšem největší událostí tohoto měsíce byl pro nás Social Restart.
 • říjen 2018 – V tomto měsíci nás čekalo Fun with Taste v podobě Halloweenské party. Krev tekla proudem, proto jsme velice ocenili připravený kurz první pomoci. Na konci října jsme se také mohli setkat s našimi klienty na historicky prvním BI meetupu , konaném na půdě ČVUT.
 • září 2018 – V polovině měsíce jsme se vydali stmelovat kolektiv na teambuilding do Lednicko-valtického areálu. Po čtyřdenním odpočinku jsme se vrhli zpět do práce a uspořádali úspěšný PPC Restart v hotelu Olšanka.
 • červenec 2018 – První prázdninový měsíc s tropickými teplotami jsme si zpříjemnili další akcí ze seriálu Fun with Taste a užívali si všemožných plavidel v našem oblíbeném VK Smíchov.
 • červen 2018 – Ani v červnu jsme nepolevili ve vzdělávání. Zúčastnili jsme se Sklik Expert fóra 2018, Zuzka sbírala tipy na fresh obsah na akci Content First a naše parta socek Domča, Honzík a Tom čerpali inspiraci na Instameetu 2018. Jakožto hrdí Google partners jsme také obdrželi pozvání na CEE Agency Day 2018 v Lotyšské Rize. Nejen den, ale celý týden tam pak strávila naše Sany a Poky, kteří se v rámci programu Agency of tomorrow účastnili konference na téma „Hiring and talent development“.
 • červen 2018 – Nepolevili jsme ani v pořádání vlastních akcí. Už druhý restart tohoto roku byl právě ten SEO restart, který těšil se krásné návštěvnosti . V Café v Lese jsme pak uspořádali již třetí vydání veřejnost pro veřejnost se zájmem o marketing na sociálních sítích, Social Date. Na konci června jsme si ale opět zašli pro pár nápadů zase my a to na akci Seznamu, Seznam pro kreativky. .
 • květen 2018 – Na začátku května jsme se zastavili na VR festu, kde jsme nebyli jen nakouknout, ale rovnou jsme byli jeho partnerem. V našem Taste Housu jsme si pak dali brunch , na který zavítal i pan Josef Havelka, legenda nejen českého marketingu, aby se s námi pobavil o svých zkušenostech a vizích.
 • květen 2018 – Dlouhé přípravy a spousta práce našeho Riška, Matěje a Davida se konečně zhmotnily. Vydali jsme E-book s názvem Ochutnejte technické SEO ! Požehnal mu i Pavel Ungr a označil jej za „svatý grál seařů“.
 • květen 2018 – V druhé půlce května jsme zaznamenali obrovské úspěchy. Stali jsme se jedinou českou agenturou, která se dostala na European Search Awards do TOP 10, a to hned ve dvou kategoriích: Best Low Budget Campaign a Best Integrated Campaign, kde se spolu mísí SEO a PPC. O naší PA partičce se toho už tak dá v zásluhách říct hodně. Nyní ale i to, že jsou oficiálně Google AdWords Guru.
 • duben 2018 – V polovině dubna přišla úžasná zpráva! Sun Marketing vyhrál Sklik Agenturu Roku 2017 . Již nějakou dobu patříme mezi klíčové agentury Skliku, a právě ty v roce 2017 soutěžili o to, kdo umí nejlépe aplikovat všechny nástroje a funkce. Na první příčce jsme se se stejným skóre umístili s agenturami KOFEIN a RoiStory a my jim rovněž gratulujeme. Jako bonus nám natočili skvělé video , kterým provází Lukáš.
 • duben 2018 – S novým rokem přišlo i nové kolo „restartů“ a jako klasicky jsme začali tím pro všechny analytiky. Jak dopadl DATA restart 2018 v nových prostorách v hotelu Olšanka nám shrnul Martin . O dva týdny později vyrazil, pro změnu, Honza na první českou konferenci věnovanou výkonnostní reklamě na Facebooku – Newsfeed Day 2018
 • březen 2018 – Na Lodi Pivovar se odehrála historicky první „ Ochutnávka “, neformální akce pro naše klienty, jejíž program byl postaven na přednášce Petra Koukala nejen o jeho příběhu, ale hlavně o jeho projektu STK pro chlapy. Jako jedni z pouze 5 českých agentur jsme se dostali do Google programu Agency of tomorrow a tak si občas zaletíme do polské Warszawy , abychom se učili od světových hvězd marketingu
 • březen 2018 – Konečně jsme pod jednou střechou!!! Všechny firmy Tastu sídlí od 1. března v Taste Housu na Hybernské. Medio jsme překvapili milým uvítáním a praktickými hrnečky , aby se nehádali. Také jsme pokračovali v pilování hereckých výkonů, tentokrát to byl Jiřík, který šel povídat do R2B2 tv o RTB. Mrkněte na video. Když jsme pak šli na školení „Jak nakupovat programatickou reklamu na HbbTV“, zavedli nás rovnou doÓčka a do Českých Budějovic jely našePA dámy na Eshop summit & Expo 2018.
 • únor 2018 – Naše Verča si dala první standup výstup. V Brně byla hlavní hvězdou akce PPC na stojáka , kde přednášela o tipech z Google analytics pro PPCčkaře. Riško nám odjel do Českých Budějovic na GBG Čtvrtky s povídáním o zlepšování proklikovosti stránek. Jako návštěvníci jsme naopak byli na Facebook Marketing Bootcampu, kde se přednášelo o Performance Marketingu nebo na 6. setkání AdWords Guru v Google Prague , kam jsme vyslali Lucku. Přímo u nás jsme pořádali Instagram workshop pro naše klienty, aby nahlédli pod pokličku krásných fotek a práce s Instagramem. Výsledky praktické části posuďte sami.
 • leden 2018 – Leden jsme zakončili na skvělé akci Ecommerce Expo, kde jsme rozložili Taste kavárnu a celý den si povídali a jedli dobroty se super lidičkama.
 • leden 2018 - Dali jsme si další randíčko se všemi nadšenci marketingu na sociálních sítích. Social Date II proběhl tentokrát s ještě větší účastí v prostorách Etnosvěta a na programu i moderování pracovalyDomča a Ivetka. Následně pak vyrazilo celé naše vedení i s projekťáky na CSI Lab od Google Partners CZ/SK , kde zjistili, jak vyčerpávající je si celý den hrát, stavět špagetové věže a kreslit. Nejen tento den, ale hlavně snažení po celý minulý rok daly své plody, a tak jsme si další týden šli vyzvednout spoustu certifikátů. Získali jsme 3 Google trenéry , 3 absolventy Google Agency Leadershipu a hlavně titul klíčové agentury Google pro 2018.
 • leden 2018 – První oficiální představení Tastu proběhlo na Digiveletrhu 2018 , kde se o jeho skvělou prezentaci poděliliMartin a Michael. Na IAC 2018 dostal slovo náš Lukáš, který přednášel o atribucích. Na Seologerovi Pavla Ungra se zase s přednáškou o optimalizaci snippetů blýsknul Riško a jeho tým.
 • leden 2018 - Získali jsme 3. místo ve výzvě GameOn od Google Partners CZ/SK pro třetí čtvrtletí. Gratulace všem, kteří se na tomto úspěchu podíleli! Jak naše sláva roste, tak se častěji objevujeme i v televizi. Doslova pár vteřin slávy jsme si užili v Událostech ČT , když jsme přispěli svou zkušeností k tématu o zahraničních platbách.

2017

 • prosinec 2017 – Na začátku prosince se šly naše „socky“ inspirovat na CopyCapm. Ten už měl pořadové číslo 8 a nabídl tipy, nejen jak napsat hezké Vánoční přání. Sára se se svými zážitky podělila v krátkém článku.
 • listopad 2017 – Listopad byl ve znamení velkých akcí. Nejdřív si Ivet se Sandrou zaletěly do Lisabonu na Web Summit, pár dní na to se konal 4. ročník Marketing festivalu, tentokrát poprvé v Praze, kde jsme byli už jako Taste a abychom dostáli našeho jména, tak jste u našeho stánku mohli ochutnat všelijaké speciality. Víc opět na Sunitce v článku Riši, Honzy nebo Čepího. Další akci jsme pořádali už přímo my a s heslem „i sociální média si zaslouží svůj restart“ jsme opět společně s Medio Interactive zorganizovali poslední restart v tomto roce. Ivet coby moderátorka celého SOCIAL restartu vyzpovídala spíkry, tak mrkněte na Sunitku.
 • listopad 2017 – Honzík a Honzík si zaletěli do Dublinu Facebook Agency Day 2017, aby načerpali novinky, které můžeme v praxi využít. Jak to celé probíhalo a co se kluci dozvěděli, si přečtete v článku Honzíka, jak jinak.
 • listopad 2017 – V listopadu pokračujeme s přednášky a workshopy. Ivet skvěle zvládla přednášku v rámci Digisemestru, Lucka s Lukášem zorganizovali rovnou dva praktické workshopy pro studenty Click it a Adél s Honzíkem si střihli přednášku o sociálních médiích rovnou před zaplněnou posluchárnou na VŠE.
 • říjen 2017 – V rámci kvartálního hodnocení funkcí Skliku získal Sun Marketing první místo. Hurá!
 • říjen 2017 – V říjnu jsme společně s Medio Interactive uspořádali úplně první PPC restart. Lístky byly vyprodané během prvních pár týdnů a ohlasy po akci byly pozitivní, takže se těšíme na další ročník. Více v článku od Lukáše, který celou akci moderoval.
 • říjen 2017 – Začali jsme další maraton přednášek na Provozně Ekonomické fakultě ČZU. Tentokrát jako první vystoupili Martin s Kubou, kteří vše uvedli přednáškou na téma Strategie – Úvod do marketingového myšlení.
 • září 2017 – Jeden den k nám do kanceláře dorazilo několik známých blogerek, pro které jsme uspořádali brunch, školení na SEO, Gooogle Analytics a Facebook a představili spolupráci s našimi klienty. Sun Marketing byl na všech Instastorie!
 • září 2017 – S našimi klienty jsme vyrazili do Dublinu přímo do evropské centrály Facebooku, kde nás čekala řada školení a novinek. Pár dní na to do Dublinu vyrazil i Martin, a to na akci od YouTube. Víc o novinkách a celé akci na Sunitce.
 • září 2017 – Ivet a Adél uspořádaly první social event, s názvem Social Date, který se povedl na jedničku (to i díky účasti youtubera Jirky Krále) a holky už plánují další, tentokrát předvánoční setkání.
 • spren 2017 – Naše SEO válí. Matěj a Richard se stali certifikovanými specialisty Collabimu.
 • červenec 2017 – Pro naše klienty jsme uspořádali úplně první přednášku s Facebook Partner Managerem pro CEE region Pavlem Tekelem, kde jsme probrali strategické plánování kampaní a odprezentovali naše případovky.
 • červen 2017 – V Dublinu se konala akce Facebook Blueprint Live, na které jsme nemohli chybět. Více info na našem sunním Instargramu.
 • červen 2017 – Díky mnoha workshopům, které jsme realizovali ať už v rámci studentských workshopů či akcí pro klienty zaměřené na analýzu zpětných odkazů a linkbuildingovou strategii, jsme se stali partnerskou agenturou nástroje Majestic.
 • červen 2017 - Naše socky v čele s blogerkou Domčou vyrazily na Marketing Monday, aby se dozvěděly nějakou tu novinku o influencerech. Kdo jsou a proč s nimi spolupracovat? Mrkněte na úplně první článek Zuzky!
 • červen 2017 - Celý SEO tým nemohl chybět na dalším ročníku konference SEO restart, kde se dokonce David představil jako spíkr se svoji případovkou. Všechny dojmy shrnula Lucka na Sunitce. A Petra strávila celý den na Pražském hradě na akci Google CEE Agency Day 2017 – akce pro největší partnery Googlu ze střední a východní Evropy.
 • květen 2017 - Na konci května proběhl v Praze úplně první VR fest, na kterém jsme nemohli chybět a byli jsme i jedním z partnerů celé akce. Na Sunitce také Čepího rozhovor s Martinem Kotkem, spolumajitelem Czech VR Agency.
 • květen 2017 - Jaký byl Instameet Summit, jak vypadá průměrný Instagramer a jak dopadl souboj českých instagramových účtů? O tom Adél ve svém článku. A jaký byl Performance & Branding Summit, na kterém byli Peťa s Lukášem?
 • květen 2017 - Ani na druhém ročníku pracovního veletrhu Digijobs jsme nemohli chybět. Opět jsme měli náš sladký stánek s cupcakes a makronkami a poznali spoustu nových lidí.
 • květen 2017 - Na začátku května jste mohli vidět Kubu na VŠE, kde měl v rámci spolupráce s Click it přednášku na téma Marketingová strategie prodá Vaši konkurenční výhodu.
 • květen 2017 - Od ZoomSphere jsme získali ocenění za dubnový tweet s nejvyšším počtem interakcí v rámci agenturních účtů. Super práce!
 • duben 2017 - Druhou dubnovou sobotu vedla Anička s Lukášem workshop Úvod do Adwords pro účastníky online marketingového klubu Click it.
 • duben 2017 - Na akce a konference chodíme i přednášet, a proto jste mohli na Data Restartu vidět Lukáše, který představil výhody spojení reportingu Keboola, GoodData a PowerBI. Zhodnocení celé konference na Sunitce.
 • březen 2017 - Jsme rádi, že můžeme být u zrodu projektu Dobrý start a podporovat tak pěstounské rodiny.
 • březen 2017  - Během března nás čekalo několik akcí – Martin vstřebával moudra na BRANDstormingu, Jiřík navštívil Brand Building a Adél s Ivet řádily na CopyCampu.
 • březen 2017 - Společně s R2B2 jsme realizovali vypimpenou kampaň pro našeho klienta Bolton Czechia, konkrétně pro jeden z jeho brandů, italskou kosmetickou značku Borotalco. Jak kampaň vypadala a jaké měla výsledky si můžete přečíst v případové studii Programatická nativní reklama.
 • únor 2017 - Začínáme připravovat pravidelné workshopy pro klienty. Jako první byl workshop na téma jak pracovat s influencery, který si vzaly na starost Adél a Dominika. Našimi spokojenými klienty, kterým jsme spolupráci s blogery zajistili, jsou například známý kávový tělový peeling MARK scrub, kvalitní italské kabelky Tosca Blu nebo džemy Schwartau.
 • únor 2017 - Vycházíme vstříc i webové analytice a začínáme spolupracovat se Socialbakers.
 • leden 2017 - Stali jsme se jedním z klíčových partnerů Facebooku. Spolupráce nám přinesla garantovanou reakci supportu do 24 hodin, pomoc se strategickým zaměřením a orientací agentury, vzdělávání v nejnovějších trendech a updatech.

2016

 • prosinec 2016 - Jsme klíčová agentura Google i na rok 2017 a ještě máme prvenství v počtu získaných certifikátů.
 • prosinec 2016 - V zimním semestru jsme měli opět sérií přednášek v rámci předmětu Online marketing na Provozně ekonomické fakultě ČZU. Ivet a Adél přednášely o sociálních sítích, Veru s Davidem měli přednášku na téma marketing založený na vyhledávačích, Jirka s Adamem představili studentům displayovou reklamu a remarketing a v prosinci zazněla poslední přednáška na téma marketingových strategií, kterou měli na starost Sandra a Kuba.
 • listopad 2016 - I letošní podzim jsme spolupracovali s Jindřichem Fáborským a jeho Digisemestrem, pro jehož účastníky jsme zorganizovali celkem 6 workshopů na PPC, SMM a SEO. Mrkněte na feedbacky! Navíc Ivet si první prosincovou sobotu skočila do Brna a navázala s přednáškou na téma novinky a trendy v sociálních médiích na Adama Zbiejczuka.
 • říjen 2016 - Ne v počtu 10 lidí, ale tentokrát jsme se jako 16členná parta vypravili na Marketing Festival do Ostravy. Přečtěte si Kubův strategický pohled nebo Čepího bulvárek.
 • září 2016 - S naším stánkem á la sunní cukrárna jsme se zúčastnili prvního pracovního veletrhu Digijobs zaměřeného čistě na online marketing.
 • září 2016 - Někteří z nás se zúčastnili Babel Campu. Hodnocení celé akce si přečtěte na Sunitce.
 • září 2016 - Dynamický remarketing na Skliku jede. Jak jsme jej využili v kampaních pro našeho klienta inSPORTline si můžete v přečíst v případovce na blogu Skliku.
 • červenec 2016 - Zpřístupnili jsme námi napsané extraktory pro systémy Heureka a Zboží.cz pro Keboolu a tím jsme dokončili vývoj systému pro online reporting služeb našim klientům. Díky systémům Keboola a GoodData máme teď více času na péči o kampaně našich klientů.
 • červen 2016 - Google aktualizoval svůj partnerský program, což nám vyneslo exkluzivní ocenění Premier Google Partner, které je vyhrazeno pro nejvýznamější agentury. Jsme rádi, že hned při uvedení tohoto nového programu jsem získali 4 z 5 klíčových kompetencí.
 • červen 2016 - Poslední dva týdny v červnu jsme se opravdu nenudili. Nejdříve jsme se prosekali internetovou džunglí, následně jsme do sebe naházeli nejnovější vychytávky ze světa Google Adwords a Youtube na Performance & Branding Summit 2016. Nevynechali jsme ani 5 leté výročí Adformu v ČR, Davida jsme vyslali na největši SEO konferenci v ČR, a pokud jste s námi náhodou nebyli na letošním CopyCampu, nezoufejte, naše Adél s Iveticou vám to shrnou v následujícím reportu.
 • červen 2016 - Oslavili jsme své první (a doufáme, že né poslední) kulaté jubileum, na které bude Střelecký ostrov ještě dlouho vzpomínat. Mrkněte na naší galerii.
 • červen 2016 - Bylo nám ctí být hrdým generálním partnerem 9. ročníku konference E-commerce forum, kde Kubí zazářil se svou přednáškou na téma Keboola a GoodData v praxi.
 • únor 2016 - Naše hvězda Veru se stala certifikovanou trenérkou Google Partners a my jsme na ni moc hrdí
 • leden 2016 - Veru se zúčastnila PPC campu. Elitní akce pro špičky z oboru.
 • leden 2016 - Všichni naši SMM specialisté získávají certifikaci Blueprint z oblasti facebookové reklamy.

2015

 • prosinec 2015 - Mimořádně úspěšný rok 2015 zakončujeme stylově. V restauraci Oblaca při degustaci molekulární gastronomie. Jak nám to slušelo? Mrkejte!
 • prosinec 2015 - Zakončili jsme sérii přednášek na Provozně ekonomické fakultě ČZU. Studenty Katedry řízení a Katedry obchodu a financí jsme v rámci předmětu Online marketing a Základy obchodních nauk seznámili se sociálními sítěmi, marketingem ve vyhledávačích, displejovou reklamou, videoreklamou, řízením firmy a strategiemi.
 • listopad 2015 - V počtu 10 lidí se účastníme dalšího Marketing Festivalu, tentokrát ale jako partneři akce. Máme vlastní stánek se závodním simulátorem, fotíme se s hvězdami, ládujeme Instagram aktuálním děním a píšeme o nejnovějších trendech ve světové online reklamě. Salám píše. Matěj píše. Veru píše. I Čepí píše.
 • listopad 2015Pája a Lulu přednáší na akademické půdě VŠE případovou studii na klienta Profizoo a Poky s Veru a s klientem Jakubem Kotálem prezentují výsledky kampaně pro HBO Europe.
 • listopad 2015 - Poky na 8. Affiliate konferenci optimalizuje PPC reklamu na facebooku.
 • říjen 2015 – MartinVeru vyráží do Brna na Digisemestr, kde se nadějným studentům a budoucím specialistům přes online reklamu snaží přiblížit digitální prostředí marketingu, které je v akademických kruzích zatím neuchopené.
 • září 2015 - Ve spolupráci s českým Googlem připravujeme speciální event, který se věnuje mobilnímu marketingu. Vedle naší Sany vystupuje i legendární David Špinar
 • červen 2015 - Zahajujeme spolupráci s Marketing & Media Clubem. Stejně jako v případě Click it se i tentokrát mohou studenti VŠE těšit na zajímavé semináře a workshopy o všem, co jsme se za ta dlouhá léta naučili. O tom, že máme online marketing v malíčku a našim klientům nabízíme jen nejprofesionálnější služby navíc svědčí i nově získaný certifikát Mergado.
 • květen 2015 - Žijeme MS v ledním hokeji v Praze a Ostravě a účastníme se Google Hockey Challenge. Odměnou nám jsou lístky na semifinále mezi Českem a Kanadou. Svou chvilku slávy si užíváme i na Performance Branding Summit 2015 při výhře v celodenní vědomostní soutěži.
 • duben 2015 - Neustále se snažíme zvyšovat svou odbornost a naše tvrdá práce se vyplácí, stáváme se certifikovanou agenturou Sklik.
 • březen 2015 - Vracíme se na VŠE, abychom navázali na listopadový workshop Click it. Během cyklu 3 přednášek mají studenti tu možnost získat cenné informace o PPC reklamách šitých klientům na míru.

2014

 • červen 2014 - Zdeněk Domáček přednáší na workshopu SCIAP 2014 s tématem Využití nových médii pro neziskový sektor.
 • květen 2014 - Vítězíme v Google Partners Challenge. Za první čtvrtletí 2014 jsme otevřeli největší počet nových Adwords účtů ze všech Google Partners agentur.
 • duben 2014 - Hned třikrát vyrážíme na Českou zemědělskou univerzitu přednášet v rámci cyklu Net-mix. Pro studenty připravujeme workshopy především z oblasti využití sociálních sítí, ale dostane se například i na bezpečnost a soukromí na internetu.
 • březen 2014 - Sandra Gligić a Michal Novák se vrací na svou alma mater v rámci cyklu setkání s úspěšnými absolventy PEF, která pořádá Manažerský klub při provozně ekonomické fakultě České zemědělské univerzity v Praze, a hovoří se studenty o tom, jak se uplatnit na trhu práce a budovat kariéru již při studiu.
 • leden 2014 - Stěhujeme se. Adresa Hybernská 32 zůstává, ale jelikož nám dosavadní prostory již nestačily, museli jsme je vyměnit za větší.

2013

 • prosinec 2013 - Michal Novák zasedá v odborné porotě soutěžní přehlídky popularizace vědy SCIAP 2013 a hodnotí projekty v kategorii Internet.
 • listopad 2013 - V dalším kole našich přednášek se na ČZU představila Veronika Brindzová a Matěj Velička. Seznámili studenty se základními principy PPC reklam a SEO.
 • listopad 2013 - Přednášíme na ČZU. Michal Novák a Zdeněk Domáček seznámili studenty Provozně ekonomické fakulty s principy tvorby strategie využití sociálních sítí a správou sociálních sítí.
 • září 2013 - Pro klienta FORTUNA GAME a.s. spouštíme první kampaně v CPEx.
 • červen 2013 - Filip Škaloud přednáší v rámci workshopu SCIAP 2013 na téma praktické využití Facebooku v popularizaci vědy.
 • červen 2013 - Naše PA oddělení se účastní třetího ročníku Google Performance & Branding Summitu.
 • květen 2013 - Přednášíme na Vysoké škole ekonomie a managementu. Veronika Brindzová a Ondřej Hnát hovořili o praktickém využití PPC se studenty oboru Marketing a média.
 • květen 2013 - SMM oddělení rozšiřuje své znalosti v rámci digitálního marketingu na konferenci iStrategy v Haagu. 
 • duben 2013 - Vyrážíme utužovat kolektiv na zahraniční teambuilding do Berlína.
 • duben 2013 - Vítězíme v tendru pro správu sociálních médií společnosti LG Electronics.

2012

 • listopad 2012 - Jako jedna ze dvou českých agentur se účastníme mezinárodní konference Google Engage for Agencies Box of Tricks.
 • listopad 2012 - Po krátké pauze opět přednášíme na ČZU. Veronika Brindzová a Filip Škaloud v rámci akce Net-mix seznámili studenty s průběhem tvorby a realizace strategie internetové propagace na reálných klientech.
 • říjen 2012 - Přednášíme na konferenci E-Marketing & Revenue Management. Sandra Gligić a Filip Škaloud pohovořili s hoteliéry o možnostech sociálních sítí a správném nastavení strategie.
 • červen 2012 - Naše PA oddělení se účastní v pořadí již druhého ročníku naučné konference Google Search and Display Summit 2012.

2011

 • prosinec 2011 - Po krátké pauze opět přednášíme na ČZU. Pepa Kulhánek v rámci akce Net-mix seznámil studenty s internetovými reklamními systémy.
 • říjen 2011 - Stěhujeme se na novou adresu. Opouštíme Karlín a posouváme se blíž centru do Hybernské ulice.
 • srpen 2011 - Spouštíme novou verzi webu Sunu. Za tu starou, která s námi prožila více než pět let, jsme se už museli stydět.
 • červen 2011 - Pro studenty ČZU jsme v rámci našich přednášek připravili koncept, ve kterém si mohli vyzkoušet své znalosti v praxi, při přípravě strategií marketingu v sociálních sítích pro konkrétní klienty. O tom, jak jsme přednášeli na ČZU, se dočtete na Sunitce.
 • únor 2011 - V rámci našich přednášek na Provozně ekonomické fakultě ČZU se se studenty účastníme soutěže Google Online Marketing Challenge. O soutěži si můžete přečíst na Sunitce.

2010

 • říjen 2010 - Začínáme přednášet pro studenty Provozně ekonomické fakulty ČZU internetový marketing.
 • září 2010 - Spouštíme Sunitku - web pro klienty a příznivce. Sunitka nabízí kromě služeb pro registrované uživatele také aktuální články z oblasti internetové reklamy a marketingu od našich specialistů.
 • spren 2010 - Sun vyhrává soutěž pořádanou ETARGET o nejlepšího PPC specialistu v kontextové síti pro rok 2010! Po více než měsíčním boji se o to zasloužil náš odborník na PPC reklamu, který tak opět dokázal, že PPC oddělení Sunu patří mezi českými agenturami ke špičce. Vyhlášení výsledků najdete na blogu ETARGETU.
 • červen 2010 - Jako první reklamní agentura v ČR a SR získává Sun všechny dostupné individuální certifikáty a dokazuje tak, že zaměstnanci jsou opravdovými odborníky v oboru online marketingu.
 • květen 2010 - Oficiálně překračujeme hranice EU a své služby od tohoto okamžiku poskytujeme i v dalekém Rusku a Vietnamu.
 • květen 2010 - Nedlouho poté, co společnost Google vytvořila nový certifikační program, získává Sun nejnovější certifikát - Google AdWords Certified Partner. Důkaz o tom najdete přímo na stránkách Google AdWords.
 • leden 2010 - Hned 4 specialisté, kteří se nepřetržitě starají o kampaně našich klientů, získali certifikaci Google Analytics Individual Qualification.

2009

 • listopad 2009 - Společnost Google udělila Sunu certifikát Google AdWords Qualified Company, kterým se na území ČR a SR pyšní jen opravdová elita v oboru výkonnostního marketingu na internetu. Vše o naší certifikaci se dozvíte na stránkách Google AdWords.
 • červenec 2009 - Sun Marketing se zúčastnil akce v Dublinu, kterou pořádal Google pro významné agenturní partnery.
 • listopad 2009 - Přednášíme na prvním ročníku velké konference Internet je sexy slovenského marketingového měsíčníku Stratégie.

2008

 • září 2008 - Sun se stává hrdým držitelem certifikátu Etarget Certified Partner. Abyste viděli, že si nevymýšlíme, certifikát najdete na stránkách Etargetu.
 • leden 2008 - V Čechách se Sunu daří, proto se pouští i na slovenský trh.

2007

 • prosinec 2007 - Vánoce tohoto roku se nesly ve znamení příjemné a pohostinné atmosféry, kterou si všichni užili na historicky prvním sunním vánočním večírku. Vánoční večírky pořádané pro naše klienty se staly tradicí.
 • listopad 2007 - Na podzim roku 2007 uspořádal Sun spolu se svými klienty první paintballový turnaj. Ten se od té doby stal tradicí a každoročně se opakuje.
 • říjen 2007 - Po přestěhování přišlo plánované rozšíření týmu o více než 250 %. Z původních 5 se Sun Marketing rozrostl na více jak 15 lidí.
 • září 2007 - Rok a čtvrt po svém vzniku se díky růstu společnosti celý Sun přesouvá ze Žižkova na atraktivní adresu do Zirkon Office Centrer v Sokolovské ulici. Polohu přímo u stanice metra, kousek od Florence ocení nejen naši lidé, ale také klienti.

2006

 • 22. 5. 2006 byl Sun zapsán do obchodního rejstříku. Tímto datem vstupuje na bojiště internetových reklamních agentur s odhodláním poskytovat klientům profesionální a vždy kvalitní služby v oblasti internetového marketingu.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem