Refinery - Systém pro správu obsahu

Přestože firemní weby mají mnoho společného a vychází ze stejného základu, konkrétní web vždy vytváříme na míru s ohledem na specifická přání a potřeby každého klienta. Podívejte se na bližší informace o CMS systému Refinery, který využíváme.

Naše společnost využívá vlastní rozšíření oblíbeného CMS systému Refinery. Stejně jako systém pro správu e-shopu Spree, který používáme pro tvorbu e-shopů, jde o systém postavený nad moderní platformou Ruby on Rails. Ta má, např. ve srovnání s v ČR často používaným PHP, řadu velmi výrazných výhod. Podívejme se na některé význačné vlastnosti sytému Refinery.

 • Intuitivní a přehledné ovládání - stejný důraz, jaký klademe na použitelnost webu pro jeho uživatele, klademe i na použitelnost administrační části.
 • Přizpůsobitelnost - v systému můžete sami snadno měnit položky menu, měnit jejich strukturu, přidávat, upravovat či odstraňovat stránky apod.
 • Šablony stránek - jsou nástrojem, jak zajistit jednotný vzhled celého webu. Předepisují to, jak se má obsah jako text, obrázky, videa apod. na stránkách zobrazit. Tyto šablony vám rádi pomůžeme na samém začátku předdefinovat. A pokud již máte šablonu, můžete na jejím základě vytvořit tolik stránek, kolik jen potřebujete. Můžete zůstat u stručných přehledových stránek nebo popsat ke každému vašemu produktu několik stran. Rozhodnutí je jen na vás.
 • WYSIWYG editor - text stránky upravíte podobně snadno jako text v běžném textovém editoru. Tak, jak text vidíte při editaci, se pak na stránkách skutečně zobrazí.
 • Modularita - systém si lze představit jako stavebnici, ze které pro každého klienta vybereme právě to, co vyhovuje jeho potřebám.
 • Rozšiřitelnost - snadné rozšiřování CMS systémů dnes stále není samozřejmostí. Snadné rozšíření znamená možnost bezproblémového doplnění nových funkcí v budoucnu, ale i jednoduché změny již existujících funkcí.
 • Přátelskost k vyhledávačům - Refinery umožňují vytvářet stránky, které jsou zcela v souladu ze zásadami přístupného webu a optimalizace pro vyhledávače. Obsahuje i nástroje, pomocí kterých je možné podpořit kvalitu textů stránek z pohledu vyhledávačů, jako např. počítat hustotu klíčových slov textu apod., pokud ovšem takové nástroje chcete použít.
 • Podpora sociálních sítí - integrace webů se sociálními sítěmi je dnes již naprosto běžnou záležitostí. Vaši zákazníci na sociálních sítích jsou, nebylo by rozumné je ignorovat.
 • Podpora vícejazyčných verzí - systém má nativní podporu pro přípravu více jazykových mutací týchž stránek.
 • Řízení přístupových práv - osobám, které budou mít na starosti správu obsahu, přidělíte odpovídající práva. Každý tak bude mít přístup právě do těch částí sytému, kam chcete.
 • Využití atraktivních flashových prvků - pokud to není na úkor přístupnosti či použitelnosti, bývá dobrým nápadem rozhýbat stránky vkusnou flashovou animací.
 • Vysoká produktivita práce - vyplývá z dobré použitelnosti a maximální jednoduchosti webu. Produktivita je to, co snižuje náklady na používání webu dlouhodobě.
 • Vysoký výkon webu - naše řešení lze výkonově škálovat a bez problémů jej lze použít i pro velmi frekventovaně navštěvované weby.
 • Nízké provozní náklady - plynoucí ze snadné udržovatelnosti a rozšiřitelnosti aplikace.
 • Open-source řešení a živá komunita vývojářů - je zárukou dostupnosti řady doplňků, kterými můžete funkci systému rozšířit. I když tuto výhodu oceníme především my, když pro vás web budeme připravovat, i vy jistě oceníte, že za Refinery neplatíte žádné licenční a podobné poplatky.

Ani sebelepší administrační systém však není nic platný, pokud není patřičná pozornost věnována také vlastnímu webu, tedy té jeho části, kterou budou používat vaši zákazníci, uživatelé vašeho webu. Pro firemní weby platí stejně vysoké nároky, jaké klademe na ostatní typy našich webdesignových služeb.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem