Proč svěřit webdesign právě nám

Je pochopitelné, že si vybíráte mezi více dodavateli webdesignu. Třeba vám v rozhodování pomůže pár následujících bodů.

3 důvody, proč si pro tvorbu webu vybrat Sun

Vážíme si klienta

 • Firemní web je výsledkem práce odborníků z různých oborůOsobní přístup pro nás není jen fráze. Sun je znám jako společnost, která přikládá vztahu s klientem mimořádnou váhu.
 • Máte právo volby v každé fázi procesu, ve které se tvorba vašeho nového webu právě nachází.
 • Jsme schopni přizpůsobit komunikaci o projektu míře vašich technických znalostí. Pokud vás technické detaily nezajímají, budeme společně komunikovat spíše o cílech a užitcích než o prostředcích a implementačních detailech. Můžete si dokonce zvolit projektového manažera, který vám bude komunikačně nejvíce vyhovovat.
 • Vždy usilujeme o to, aby vám námi vytvářené weby přinášely zisk, případně jiný užitek, který sledujete.
 • Jsme marketingová společnost, z čehož plyne naše hlavní přednost. Na rozdíl od pásových výrobců webů a aplikací nabízíme úplné portfolio internetových marketingových služeb. Mezi nejoblíbenější služby kombinované s projekty webů a aplikací patří PPC reklama ve vyhledávačích a obsahových sítích a služby marketingu v sociálních sítích.

Víme jak a máme zkušenosti

 • Ukázka řídícího panelu aplikace Teamwork Project ManagementWeby vytváříme časem a klienty prověřenou metodikou, která klade zvláštní důraz na jejich informační architekturu, použitelnost, přístupnost a soulad s nejnovějšími standardy webového vývoje. Výsledný web je díky tomu přehledný, pohodlně se používá a vede návštěvníka k plánovaným cílům.
 • Analýza předchází syntézu. Než se pustíme do navrhování webu, důkladně si společně ujasníme cíle, jejichž naplnění od něj čekáte.
 • Webdesign u nás "nedělá" jen grafik, jak tomu v naší zemi bohužel často bývá. Je to disciplína na pomezí mnoha oborů, proto u nás každý web připravuje tým specialistů z různých oblastí.
 • Optimalizace webu pro vyhledávače, kterou lze provést přímo na webu, je samozřejmostí. Zdrojový kód je kompletně validní.
 • Používáme výkonné a efektivní technologie a nástroje. Vlajkovou lodí je framework pro agilní vývoj Ruby on Rails, který umožňuje weby vytvářet rychle a efektivně. Stejně efektivní jsou i následná rozšiřování dodaného webu na přání zákazníka.
 • Věci nekomplikujeme. Naše řešení jsou tak jednoduchá, jak je to jen možné. Jednodušší aplikace jsou pro uživatele lépe pochopitelné a snadněji použitelné. Naše řešení jsou vzhledem k používané platformě v budoucnu snadno upravitelná a rozšiřitelná. Snadno = s minimálními náklady.
 • První dojem z webu je stejně důležitý, jako první dojem z jakéhokoliv zástupce vaší společnosti. U mnoha zákazníků může být právě web místem, kde se s vámi poprvé setkají. Proto na vyvolání pozitivního prvního dojmu, tedy na nápadité grafické podobě webu, nešetříme. Každé naše řešení je designově unikátní, navrhované s ohledem na vaše představy a cíle.
 • Budeme s vámi komunikovat v reálném čase pomocí vyspělého systému Teamwork Project Manager. Systém je plně propojen s e-mailem, takže vše důležité obdržíte i do své e-mailové schránky. Celou historii komunikace týkající se vaší zakázky tak uvidíte pohromadě na jednom místě a s aktuálními daty. Každý klient může mít přístup do systému i pro více osob, typicky jeho marketingových specialistů a manažerů.
 • Zkušený a dobře sehraný tým lidí, jehož součástí jsou jak zkušení profesionálové s mnoha lety zkušeností s vývojem aplikací, tak i mladší kreativně orientovaní kolegové.
 • Jsme si vědomi důležitosti sociálních sítí - integrujeme weby se sociálními sítěmi. Marketingový potenciál sociálních sítí nelze ignorovat, naopak, je třeba ho maximálně využít.
 • Testujeme, testujeme a znovu testujeme. Testujeme nejen výsledný web, ale v průběhu vývoje často i několik alternativ, ze kterých vybíráme tu, která přináší nejlepší ekonomický profit. "Já bych řekl, že..." ve webdesignu neplatí.
 • Úspěšná spolupráce s našimi klienty hovoří za vše. Podívejte se na naše reference!

Vyvíjíme agilně v Ruby on Rails

Již od roku 2008 používáme pro veškerý webový vývoj framework Ruby on Rails, vytvořený a vyvíjený společností 37signals. Na platformě Ruby on Rails běží i nejznámější a největší slevový server Groupon, druhá největší sociální sít a největší mikroblogovací síť Twitter, webové stránky novin New York Times a řada dalších světově úspěšných projektů. Framework Ruby on Rails má tyto charakteristické vlastnosti, které jej výrazně odlišují od obdobných frameworků v PHP, ASP.NET či Java:Logo Ruby on Rails

 • Ruby on Rails je framework navržený pro agilní vývoj webových aplikací, tj. s důrazem na vysokou produktivitu a snadnost provádění změn.
 • Ruby on Rails se vyznačuje vysokou rychlostí a dobrou udržovatelností aplikace.
 • Ruby on Rails je open-source. To ve spojení s přístupností celé platformy zaručuje podporu ze strany vývojářů, kteří připravují řadu doplňků.
 • Ruby on Rails podporuje programování řízené testy, Test Drive Development (TDD), které umožňuje v důsledku rychlejší vývoj, zlepšuje kvalitu produkovaného softwaru, a co zákazníky zajímá nejvíce, usnadňuje provádění změn a realizaci dodatečných požadavků.
 • Ruby on Rails implementuje architekturu Model-View-Controller (MVC), která odděluje aplikační logiku od dat a prezentační vrstvy.
 • Ruby on Rails vyznává filozofii Don't Repeat Yourself (DRY), jejímž cílem je eliminace či maximální zjednodušení často se opakujících činností při vývoji.

Výsledkem je, že webové aplikace vám jsme schopni dodat při stejné kvalitě rychleji a cenově výhodněji než většina konkurentů. Je pro nás také mnohem jednodušší reagovat na vaše přání na rozšíření funkcionality webu, která se mohou objevit až v budoucnu. Jsme součástí vývojářské komunity řešení, která používáme. Např. redakční systém Refinery jsme doplnili řadou vlastních pluginů. Kromě Refinery využíváme zejména systémy Spree a Padrino, které ovšem není nadstavbou nad Ruby on Rails, ale samostatnou platformou.

Někdy se zákazníci ptají, jaké jsou výhody a nevýhody použití frameworku Ruby on Rails oproti jazyku PHP, resp. oproti redakčním systémům na PHP založeným.

 • Jednou z mála nevýhod vývoje v Ruby on Rails v ČR a SR je především menší velikost komunity vývojářů, než je tomu u PHP. Vzhledem k větších nárocích na odbornou způsobilost je špičkových vývojářů méně.
 • Vývoj v Ruby on Rails je naopak obecně rychlejší při kvalitně ekvivalentní nebo vyšší, než je dosažitelná v PHP.
 • Implementace zákazníkem požadovaných dodatečných změn je mnohem jednodušší, rychlejší a tedy i efektivnější než v PHP.
 • Aplikace v Ruby on Rails vyvíjí lidé, kteří svoji práci milují, je pro ně zábavou, a to je samozřejmě vidět i na výsledcích jejich práce. To nebývá u PHP vždy pravidlem.
 • Řada PHP frameworků (CakePHP, Symphony, a další) se snaží pouze kopírovat filozofii, kterou přináší Ruby on Rails. Proč ztrácet čas s kopiemi, když můžete mít originál?

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem