Proč svěřit marketing v sociálních sítích právě nám

Chápeme, že si vybíráte mezi více nabídkami. Abychom vám trochu usnadnili rozhodování, podívejte se na 11 důvodů, proč byste měli ostatní smést ze stolu a vybrat si právě nás.

Jak se postaráme o váš social media marketing

 • Facebook a Twitter nechápeme čistě technicky. Víme, že klíč k využití jejich potenciálu spočívá v obsahu. Naší specialitou je právě tvorba kvalitního obsahu na stránkách našich klientů.
 • Jedna věc je rozumět možnostem Facebooku, Twitteru a ostatních sociálních sítí technicky. Druhá věc je zaujmout uživatele originálním nápadem či kreativním řešením. Najdete spoustu těch, co umí to první. My ovládáme i to druhé.
 • Úspěchu lze na Facebooku a sociálních sítích obecně dosáhnout pouze partnerstvím mezi naším klientem a námi. Proto vám zasvětíme do tajů sociálních sítí a specifických pravidel komunikace na nich. Nemáte se čeho bát - vše vám ukážeme a vysvětlíme srozumitelným jazykem. Uvidíte, že výsledek bude stát za to!
 • Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Máte plné právo na nabídku střiženou na míru.
 • Se sociálními sítěmi máme bohaté zkušenosti. Jako důkaz vám poslouží články, které naši specialisté publikují na klientském webu Sunitka, na svých blozích a v odborných médiích. Mimo jiné také přednáší o marketingu v sociálních sítích v rámci předmětu Marketingová komunikace na ČZU v Praze. Ostatně, přidejte si nás na Facebooku a posuďte sami.
 • Budeme s vámi komunikovat v reálném čase pomocí systému Teamwork Project Manager. Jde o prostor, kde si budeme vyměňovat informace a odpovědi na otázky týkající se správy profilů v sociálních sítích. Systém je plně propojen s e-mailem, takže vše důležité obdržíte i do své e-mailové schránky. Celou historii komunikace týkající se vaší zakázky tak uvidíte pohromadě na jednom místě a s aktuálními daty. Každý klient získá přístup do systému i pro více osob, typicky jeho marketingových specialistů a manažerů.
 • Jako česko-slovenská společnost vám nabízíme správu profilů jak pro české, tak pro slovenské prostředí na špičkové úrovni. Poradíme si i s angličtinou, němčinou, ruštinou, španělštinou, francouzštinou a italštinou.
 • Jako jedni z mála si s vámi již v době uzavírání zakázky dohodneme kritéria úspěšnosti, na která bude způsobem vyhovujícím oběma stranám navázána naše odměna. Naše odměna je tak přímo navázána na efekt, jaký pro vás bude spolupráce mít.
 • Profily a stránky na Facebooku a Twitteru spravuje nepřetržitě samostatné oddělení. Díky tomu se vám můžeme věnovat daleko větší péčí. Garantujeme také zastupitelnost našich specialistů. Nestane se vám, že nebudeme brát telefon, "protože jsme zrovna na dovolené".
 • Nabízíme možnost zajímavých balíčků s ostatními službami, ve kterých těžíme z toho, že jsme full-service agenturou. Získáte víc za méně peněz. Se službami marketingu v sociálních sítích jsou obvykle kombinovány služby výkonová reklama a webdesign.
 • Úspěšná spolupráce s našimi klienty hovoří za vše. Podívejte se na naše reference!

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Mrsun

Mohlo by vás také zajímat...


Poslat emailem