Proč svěřit copywriting právě nám

Chápeme, že se při výběru poskytovatelů copywritingu rozhodujete mezi více společnostmi. Abychom vám pomohli v rozhodování, podívejte, proč ho svěřit právě nám.

Proč svěřit tvorbu textů Sunu

  • Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, každý zákazník má právo na nabídku střiženou na míru. Jsme známí osobním přístupem ke každému klientovi.
  • Nabízíme možnost zajímavých balíčků s ostatními službami, ve kterých těžíme z toho, že jsme full-service agenturou. Získáte víc za méně peněz.

Svěřte se profesionálům

Fakt, že každý za život napíšeme spousty textů, často svádí k úvaze, že "napsat kvalitní reklamní text přece zvládnu sám". Slýcháme to často od našich klientů, kterým připravujeme např. nový firemní web. Ne každý, kdo umí hrát na klavír, je však klavírní virtuóz.

Tvorba reklamního textu se může zdát jako banalita. Omyl! Ve skutečnosti jen málokterá oblast může tak výrazně ovlivnit prodej produktu či služby jako právě copywriting. Klienti mívají občas tendenci tvorbu reklamních textů profesionálem podceňovat, ale jde o snahu ušetřit na nesprávném místě. Úspora je v takovém případě minimální, zato negativní dopad na výsledek v případě nezvládnutého copywritingu obrovský.

Dokonce ani výborný sloh nemusí být pro svépomocný copywriting dostatečná kvalifikace. Je to podmínka nutná, ne však dostačující. V dobrém copywriterovi se snoubí kreativec, obchodník, psycholog a sociolog. Poznatky z těchto oborů se totiž v copywritingu uplatňují. Profesionální copywriter dokáže reflektovat veškeré poznatky o nákupním chování specifických typů zákazníků a proniknout do jejich mysli, zjistit jejich skutečnou motivaci ke koupi určitého produktu a zapůsobit na jejich emoce tak, aby se rozhodli nakoupit právě u vás.

Na co klademe při copywritingu důraz

  • Napíšeme pro vás texty, které zaujmou a upoutají pozornost čtenářů. Texty, které si vaši čtenáři s důvěrou přečtou a které je přimějí k akci.
  • Sázíme na jednoduchý, srozumitelný a dobře strukturovaný text.
  • V textech se snažíme vždy komunikovat užitek pro koncového zákazníka.
  • Kvalitní texty vznikají v dialogu se zákazníkem, a to zejména v přípravné fázi. Vy nejlépe znáte svůj produkt, své zákazníky a máte cíl, kterého chcete dosáhnout.
  • Pokud pro vás píšeme webové texty, je samozřejmostí jejich přizpůsobení pro vyhledávače.
  • Cenu dohodneme s každým klientem individuálně a předem. Dbáme na dodržení dohodnutého termínu dodání.

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Mrsun

Mohlo by vás také zajímat...


Poslat emailem