Komerční sdělení

Komerční sdělení zpravidla označuje krátký reklamní text o délce několika desítek znaků, případně doplněný menším obrázkem. Jde o formát s velmi dobrým poměrem cena/výkon.

Definice pojmu

Pro počet znaků ve sdělení ani pro velikost případného obrázku, který je součástí sdělení, nejsou dány žádné standardy. Každý sever má podmínky upraveny jinak. Můžete počítat s možnou délkou od 70 do 200 znaků a obrázkem o hranách délky cca 40 až 60 pixelů.

Jde o reklamní formát, který je dostupný v platebních modelech s platbou za zobrazení, platbou za klik či platbou za akci. Komerční sdělení jsou základním formátem používaným ve výkonové reklamě. Setkáte se s ním u textové PPC reklamy, PPC reklamy v sociálních sítích a samozřejmě také u PPC reklamy v zahraničí.

V oblasti reklamy placené za zobrazení si v ČR legendární postavení získaly komerční sdělení na serveru Novinky.cz. Díky velmi nízké ceně na jedné straně a šířce zásahu na druhé straně patří dlouhodobě k nejvýhodnějším formátům, jaké lze v platebním modelu s platbou za zobrazení pořídit. I komerční sdělení na Novinky.cz vám rádi zprostředkujeme v rámci naší služby bannerová reklama.

Mohlo by vás také zajímat

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem