Dr.Staněk spol. s r.o.

Společnost Dr. Staněk vyvíjí, vyrábí a distribuuje farmaceutické potraviny. Její výrobky jsou určeny ke snížení a kontrole tělesné hmotnosti a přispívají k celkovému zdraví.

S čím jsme pomohli společnosti Dr. Staněk

Pro společnost Dr. Staněk jsme realizovali textovou PPC reklamu, bannerové PPC kampaně, vytvořili reklamní grafiku a pomáhali s tvorbou PR článků. Postarali jsme se také o propagaci pomocí plošné reklamy. Vytvořili jsme také microsite pro produkt Stimulsin.

Reference klienta

Se společností Sun Marketing, s.r.o. spolupracujeme komplexně více než rok a s jejich profesionalitou a službami jsme velice spokojeni. Společnost pro nás připravuje a spravuje pravidelné bannerové reklamní kampaně, podílí se na přípravě PR článků a dalších forem internetové podpory prodeje, které zvyšují prodej našich výrobků o 10 - 15%. Jsme dále také spokojeni s informacemi, které nám poskytuje v souvislosti s monitorováním trhu a se zpracováním nabídek, které dostatečně zohledňují naše ekonomické možnosti i cílové skupiny našich potencionálních zákazníků. Domnívám se proto, že mohu tuto společnost vřele doporučit ostatním, kteří mají aktivní zájem podpořit prodej svých výrobků, či služeb.

 

PharmDR Martin Staněk

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem