BRAMAC střešní systémy spol.s r.o.

Společnost Bramac zaujímá významné postavení na českém trhu střešních krytin - v oblasti technologie výroby střešních tašek je vedoucím podnikem. Díky své mateřské nadnárodní společnosti využívá know-how z celého světa, což jí pomáhá neustále zkvalitňovat služby a uspokojovat potřeby zákazníků.

S čím jsme pomohli společnosti Bramac

Pro společnost Bramac jsme v období od června 2007 do prosince 2007 plánovali a realizovali bannerové PPC kampaně. Naše oddělení výkonové reklamy zužitkovalo své schopnosti při správě textové PPC reklamy, pro kterou Bramac využil jak vyhledávače, tak kontextové sítě.

Reference klienta

V roce 2007 se společnost rozhodla podpořit svoje marketingové aktivity v České republice on-line reklamou. Mezi společnostmi, poskytujícími reklamní formáty na Internetu, jsme si vybrali Sun Marketing, s.r.o. a svěřili jim plánování a realizaci jak bannerových kampaní na všech důležitých portálech v ČR, tak i celkovou správu PPC kampani v kontextových systémech.

Od Sun Marketingu máme kompletně zajištěný on-line, a to perfektně a profesionálně. Máme díky nim více času na naše další, obsáhlé marketingové aktivity. Služby společnosti Sun Marketing budeme nadále rádi využívat.

 

Ing. Radvana Rudolfová

ředitelka marketingu

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem