BH promo s.r.o.

Společnost BH promo s.r.o. se zabývá programováním, grafikou a databázemi. Funguje od roku 1997, první tři roky se věnovala reklamní činnosti v tištěných médiích a rádiích, přípravě a realizaci soutěží apod. Od roku 2000 se specializuje na stejnou oblast, avšak s využitím internetu, elektronických médií, CRM a PR.

Naše služby klientovi

S čím jsme společnosti BH promo pomohli

Společnosti BH promo jsme pomáhali se zajištěním internetového marketingu pro klienta Sdružení hyperaktivní měchýř. Podíleli jsme se především na komplexních PPC kampaních.

Reference klienta

Dovolte, abychom Vám jménem Sdružení hyperaktivní měchýř, které je významným klientem naší reklamní agentury, poděkovali za vřelý osobní a naprosto profesionální přístup při realizaci internetové kampaně zaměřené na obtíže s onemocněním hyperaktivního měchýře, realizované v květnu 2007.

Rozložení a naplánování kampaň mělo během realizace, a má i trvale, nad očekávání dobrý výsledek v návštěvnosti www stránek a pomohlo nám najít pacienty trpící příznaky choroby, zapojit je do společné diskuze a informovat je, že na problém nejsou sami.

Velmi spokojeni jsme i s komplexním řešením PPC kampaní, které pro nás dlouhodobě realizují. Spolupráce se Sun Marketing je velmi flexibilní, komunikace velice příjemná a samozřejmostí je i rekonfigurace kampaní či pravidelný monitoring, což vede k maximálnímu efektu celkové kampaně.

Zvláštní poděkování potom patří Vaší manažerce, sl. Veronice Proškové, za trpělivost a toleranci při řešení našich nestandardních požadavků.

Za společnost BH PROMO s.r.o.

 

Pavel Hegegy

jednatel společnosti

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem