ALEXANDRIA, spol. s r.o.

Cestovní kancelář Alexandria byla založena v roce 1993. V současnosti patří mezi největší české cestovní kanceláře a je největším touroperátorem v České republice na destinace Bulharsko a Maltu.. Několik let také nabízí zájezdy do exotických zemí.

S čím jsme společnosti Alexandria pomohli

Pro cestovní kancelář Alexandria jsme spravovali bannerovou PPC reklamu a textovou PPC reklamu.

Reference klienta

Se společností Sun Marketing, s. r. o. spolupracujeme už delší dobu v oblasti bannerové reklamy. Ocenit musím odbornou znalost internetu, který Sun Marketing projevil při výběru serverů s ohledem na požadovanou cílovou skupinu a nalezení nejefektivnějšího poměru ceny a výkonu.

 

Především mě ale zaujal servis, který mi Sun Marketing poskytuje. Konzultant společnosti je pro mě k dispozici 24 hodin denně. Navíc velmi bedlivě sleduje průběh kampaně a sám iniciativně a velmi kreativně navrhuje zajímavá řešení, jak z kampaně získat maximum. Tento iniciativní a aktivní přístup mi tak šetří velké množství času.

 

Pokud budu v budoucnu potřebovat profesionalitu a péči, a nikoli prodejce reklamy, pro kterého zájem o klienta končí v momentu podepsáni objednávky, vždy se rád obrátím na Sun Marketing.

 

Roman Pecl

Máte zájem o naše služby? Napište nám.

Pošlete nám vyplněný formulář a buďte ve střehu - do 2 hodin se vám ozveme.

Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Nebojte, vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

 

Poslat emailem